Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
5 cudów Zakynthos
~Josephine niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 13:23
I żadnych uchodźców!Nie ta strona Grecji!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~igrek niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 21:06
Bylem na Zakynthos w zeszlym roku miejscowosc Vasilikos. Zatoka Wraku cud malina, wyspa z zolwiami - nie nylem znajomi byli to sie zachwycili, Xanti czyli zatoczka z kolagenem w wodzie smierdzi zgnilym jajem bo siarka gdzies tam sie wydobywa czy cos ale dobre na skóre. Poza tym mnostwo jaskiń do ktorych mozna zanurkowac przeplynac kilka metrów pod woda i wynurzyc sie w srodku kto lubi takie rzeczy to polecam. Na codzien wypoczywalismy na Banana Beach (Vasilikos) ale bylismy tez w stolicy Zante i Argassi. Na poludniu wyspy jakas miejscowość bardzo imprezowa nasze takie Mielno nazwy nie pamietam. A ta cala kijanka co sie wyzej wypowiedziala to nie wiem gdzie wchodzi na portale i co czyta ale musi zmienic przegladane strony. Morze Jońskie od strony Wloch przepiekne przezroczyste. Morze Egejskie os strony Turcji slabe zielone jak Baltyk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Josehine niezalogowany
1 lipca 2016r. o 14:11
Ta imprezowa miejscowość to Laganas - Mielno się chowa!:) Ja byłam tuż obok - w Kalamaki. Spokojna i miła miejscowość. Niedaleko Laganas port Agios Sostis i cudna wyspa Cameo - wejście płatne ale dla miłośników imrez punkt obowiązkowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kkkkk niezalogowany
1 lipca 2016r. o 22:52
jest tak jak na zdjeciu byłam widziałam i wyspa jest przepiekna!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
3 lipca 2016r. o 9:10
cudze chwalicie swego nie znacie,założe się że nigdy nie byliście w borach tucholskich,ja niestety w tym roku w bory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lipca 2016r. o 21:24
U nas w tym roku wczasy droższe niż w Grecji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lipca 2016r. o 21:25
U nas w tym roku wczasy droższe niż w Grecji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lipca 2016r. o 22:31
powiem tak - z biurem w 2 osoby na 12 dni ok 5500 zł trzeba dac, hotel ze sniadaniem i obiadokolacją, w tym przelot jakies podst.ubezpieczenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.