Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Autyzm – pomóż zrozumieć świat
~~klucznick niezalogowany
17 maja 2017r. o 15:25
tylko otwierając umysł można walczyć z matrixem http://wolna-polska.pl/wiadomosci/stephanie-seneff-o-glifosacie-glinie-autyzmie-2017-05
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 maja 2017r. o 19:27
Cejrowski firmuje protest swoim nazwiskiem.

To lepsze od Marszu Niepodległości :

https://wolnemedia.net/protest-przeciwko-przymusowi-szczepien-w-polsce/

Wiecie co w tym jest najweselsze ? Każdy lek jest skrupulatnie testowany , a szczepionki nie. Glifosat zawarty w szczepiące na HPV uczyni Młode Polki niepłodnymi , a ten pajac Duda z kumplami radośnie rozdaje publiczne pieniądze hamerykańskim koncernom Bigpharmy. Do dupy z dobrymi zmianami.

A teraz możecie wrócić do swych małych pyskówek :) Elito Bolca :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~andrzej z niezalogowany
24 maja 2017r. o 20:19
Mam pytanie do pannyzdzieckiem. Jeśli nie szczepione dziecko zachoruje na chorobę Heine-Medina (polio) to co robić ?
Czym leczyć ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 maja 2017r. o 20:39
Nie wiem , ale możesz zapytać me Autorytety : dr Jaśkowskiego i pana Ziębę . Starzy są już bardziej niż ja , ale " bierz zawsze do starca , który dumy pieje ". Jam prosty pył , Oni mają wiedzę. A ponieważ żyjemy w epoce netu , obaj Panowie mają adres meilowy i możesz to zrobić :) Mnie nie pytaj , ja nic nie wiem , ale do ostatniej kropli krwi bronić będę tej wiedzy jaką posiadam :)

Moje Autorytety ... między innymi ... pan Zięba i dr Jaśkowski :)

W necie znajdziesz :) Mówią jednym głosem o szczepieniach :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
24 maja 2017r. o 22:30
Pannazdzieckiem napisał(a): .......... ja nic nie wiem , ale do ostatniej kropli krwi bronić będę tej wiedzy jaką posiadam



bez komentarza :D

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
25 maja 2017r. o 10:50
~~andrzej z napisał(a): Mam pytanie do pannyzdzieckiem. Jeśli nie szczepione dziecko zachoruje na chorobę Heine-Medina (polio) to co robić ?
Czym leczyć ?
do piekarnika na dwie zdrowaśki :P http://wolna-polska.pl/wiadomosci/miedzynarodowy-protest-przeciw-przymusowi-szczepien-3-czerwca-2017-r-warszawa-2017-05
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Cezary Przybylski
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!