Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Cezary Przybylski
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Będą badać czystość powietrza w Bolesławcu
211
skorn
19 stycznia 2017r. o 19:16
http://www.niepoddawajsie.pl/sposob-na-smog/

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 stycznia 2017r. o 5:09
skorn napisał(a): http://www.niepoddawajsie.pl/sposob-na-smog/


" Sposoby rozwiązania problemu smogu przez polityków i naukowców różnią się diametralnie. Wynalazcy do rozwiązania problemów używają umysłu i pracy, miernoty polityczne stosują zakazy i wydają cudze pieniądze. Pora, aby politycy razem ze swoimi rozporządzeniami, dotacjami i zakazami ustąpili miejsca naukowcom i pozwolili im kształtować rzeczywistość. Czy stać ich na to? "

No proszę , jaki ciekawy artykuł. Dzięki Skornik :) Takie dwa w jednym . Palimy śmieciami i jeszcze mamy czyste powietrze i ciepło w domu . To nawet trzy . I Wizów można reaktywować , bo potrzebna jest chemia . Ale kto ma to zrobić . Przecież nie politycy. W większych aglomeracjach mają przechlastane , u nas nie ma się czym martwić. To czym tak na prawdę się martwić trzeba Drodzy Państwo , to chemitrale.

Kolega Klucznik zasypał Was linkami , czytaliście coś z tego ?

Od siebie dołożę mój Autorytet w kwestiach zdrowia , ze szczególnym zaleceniem , dla Kolegi Emmema :) :

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/smog-monitoring-powietrza-zwykla-glupota-dr-jerzy-jaskowski-2017-01

Miłych pomiarów :)

ps. Maniek , gdzie szukajka i IP ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
20 stycznia 2017r. o 7:11
Minął tydzień od info o rozmieszczeniu czujników, są jakieś wiadomości na temat kryształowego powietrza nad Bolesławcem?
[img=1484892150_47z2rtt.jpg]

Takie tam ze spaceru, Bolesławiec we Wtorek - godzina 15.00 - widok od strony Bolesławic, masakra.
[img=1484892496_konosll.jpg]

Na tym zdjęciu widać Bolesławiec z tego samego miejsca ale na początku sezonu grzewczego, jest różnica, godzina 15.00.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 12:33
Alabaster, 15-ta w styczniu to już szarówka a we wrześniu to środek dnia.
Trzeba było porównać zdjęcia z 16-tej to efekt byłby jeszcze bardziej powalający.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ali niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 20:56
Fakt,zrobię jutro o 10 rano , efekt będzie ten sam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 stycznia 2017r. o 17:50
emem napisał(a): Wreszcie! Wreszcie bolesławianie dowiedza sie, ze oddychaja syfem

Pospacerowałem dziś troszkę po mieście i przyjrzałem się śniegowi, który leży na bolesławieckich trawnikach. Śnieżek bielutki i lśniący w południowym słońcu. A kiedy on spadł? Już chyba ze dwa tygodnie leży.
Pamiętam jak 20-30 lat temu spadł śnieg to po trzech dniach miał już lekko szary kolor a po dwóch tygodniach bliżej mu było do czerni niż do bieli. Dlaczego wtedy nikt o smogu nie trąbił????
Wygląda mi na to że ktoś tu kręci swoje interesy. Reklamę ma za free dzięki oszołomom antysmogowym. Pytanie tylko kto na tym całym zamieszaniu korzysta? Niedawno widziałem reklamę filtra powietrza do montowania w mieszkaniu. Może to akcja producentów tych filtrów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 stycznia 2017r. o 5:24
~~Ali napisał(a): Fakt,zrobię jutro o 10 rano , efekt będzie ten sam.

No i jak tam Ali z tymi zdjęciami? Kilka razy udało mi się widzieć Bolesławiec z podobnej perspektywy w środku dnia. I wiesz co? Pięknie i ostro było wszystko widać. A zdarzało się że pogoda była mroźna i bezwietrzna, czyli idealna do powstawania smogu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAKozłowski do Sejmiku