Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Będzie świąteczny jarmark w Rynku!
~ niezalogowany
9 grudnia 2016r. o 16:27
PanM napisał(a): Tak powinno być cały czas . Jednak z NACISKIEM NA NASZYCH LOKALNYCH KUPCÓW.
Bolesławiecki rynek dla Bolesławieckiej przedsiębiorczości i lokalnych produktów.
Z tekstu wynika że " KTOŚ " zaprosił producentów z zewnątrz aby podkreślić okres świąteczny marginalizują lokalny rynek pracy.


Post za ograniczeniem swobód przedsiębiorców z innych rejonów kraju, a w stopce/ podpisie Pana m widnieje "krytyka" właśnie tego ograniczania.
Ktoś mi wyjaśni o co chodzi? Rozdwojenie jaźni? Czy co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dorot niezalogowany
9 grudnia 2016r. o 21:29
A nie będzie Koła Gospodyń z Bożejowic? Taki dobry piernik u nich kupiłam w roku ubiegłym i uszka takie dobre były.może tylko zabrakło o nich informacji ,mam nadzieję że jednak będą i kupię bardzo smaczne ich wyroby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15344
#Mirek1888 nieaktywny
9 grudnia 2016r. o 22:30
Miło. Coś się dzieje na święta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Z niezalogowany
11 grudnia 2016r. o 6:47
Własnoręcznie wykonuję ozdoby świąteczne. Co muszę zrobić aby na jarmarku je sprzedawać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2016r. o 7:49
Najlepiej spytać się organizatorów, w BOKu albo w Urzędzie Miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
REKLAMA Wojciech Smoliński