Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bezgranicznie kocha zwierzęta
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
25 sierpnia 2016r. o 7:29
~sarenka napisał(a): ludzie, chwalicie - ok. Jednak myślę że jest to kolejny sposób tego człowieczka na wyłudzenia kasy. Od was i od instytucji. zarobi na tym kupe kasy. taka prawda. Ten człowieczek nic nie robi bezinteresownie. Szkoda że wy - naiwni ludzie tego nie widzicie.


Szanowna Sarenko!

Mogłaś też wybudować tak Ośrodek. Ale mam wątpliwości czy kochasz zwierzęta? Tylko tacy ludzie jak Pan Żuraw są zdolni pomagać ludziom i zwierzętom. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2016r. o 8:36
https://youtu.be/qUoQFBotLLY?t=2890

Tu jeden też bardzo kocha zwierzątka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2016r. o 10:49
~ napisał(a): https://youtu.be/qUoQFBotLLY?t=2890

Tu jeden też bardzo kocha zwierzątka.
Człowieku,czy czasem nie potrzebujesz pomocy medyczno-psychiatrycznej? Poważny temat, jak chronić przyrodę ojczystą,a sobie jajca robisz?Gimbus czy świr?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie pomagasz - nie krytykuj niezalogowany
25 sierpnia 2016r. o 12:43
Poznałem Mietka jakieś 20 lat temu kiedy mieszkał jeszcze w mieście w bloku i prowadził firmę ogólnobudowlaną w Toyocie :)) Facet w spodniach od dresu wiecznie gdzieś biegnący, roztrzepany ale uśmiechnięty :)) Jak to w życiu o każdym z nas można powiedzieć wiele dobrego jak i złego.....to zależy z kim i w jakich okolicznościach Jego/nasze drogi zbiegły się w życiu.
Jedni powiedzą było-minęło inni będą jątrzyć do grobowej deski .... cóż począć każdy z nas jest inny.
Teraz kiedy Mieczysław odkrył w sobie (kilka lat temu) spokój, wrażliwość i chęć niesienia pomocy zwierzętom , jest raczej zamożny, ma o kilka metrów większy dom niż mieszkanie w bloku, a przed i za domem podwórko to myślę sobie, że nie musi "wyłudzać" pieniędzy od innych aby robić to co daje mu poczucie spełnienia.

To co dla jednych będzie czymś wyjątkowym i ważnym dla Ciebie może być śmieszne i bezsensu ale to nie znaczy, że ten pierwszy ma przestać to robić.

Nie masz w sobie chęci pomagania to przynajmniej nie przeszkadzaj i też będzie dobrze, a za Ciebie pomogą inni i nie ma to znaczenia czy tylko zwierzętom czy tylko ludziom.

Wiem, że bez względu na wszystko będziesz to robił i rób to dalej Sylwek :) !

M.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2016r. o 12:53
~ napisał(a):
~ napisał(a): https://youtu.be/qUoQFBotLLY?t=2890

Tu jeden też bardzo kocha zwierzątka.
Człowieku,czy czasem nie potrzebujesz pomocy medyczno-psychiatrycznej? Poważny temat, jak chronić przyrodę ojczystą,a sobie jajca robisz?Gimbus czy świr?


Ale ja chronię przyrodę, sortuje śmieci, nie używam auta jak nie muszę - a jajca lubię sobie robić i tyle. Temat tego artykułu jest dla mnie śmieszny. A Pana, którego dotyczy artykuł - szanuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.