Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bezpieczne święta
~ niezalogowany
28 grudnia 2014r. o 11:58
Szkoda, że tylko apel...... W Wigilię wracając z pracy jadąc przez pół miasta po 12:00 nie widziałem żadnego patrolu Policji. W pierwszy dzień świąt około 8-9 jechałem do rodziny, nie widziałem żadnego patrolu Policji. Jechałem do Polkowic. W drugi dzień świąt wracając około 15-16 z Polkowic nie widziałem żadnego patrolu Policji. Jadąc z Gromadki do Bolca około 19:00 nie widziałem żadnego patrolu Policji...

Szkoda, że tylko na apelach się kończy, bo jadąc w dwóch wg mnie krytycznych godzinach (drugi dzień świąt), ruch był dość, ale nie było komu pilnować. Rok temu dmuchałem na kontroli, były kontrole prędkości, Policja kręciła się po mieście. W tym roku nic! A później się czyta artykuły, że w tym roku wypadków było o połowę więcej, niż rok temu.....

Na szczęście kolejne święta za kółkiem bezpieczne, ale nie raz nie dwa wyprzedzali mnie czy ja mijałem się z kierowcami, którzy gnali na łeb na szyję, a nawierzchnia w tym roku mam wrażenie, że gorsza, jak rok temu....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 grudnia 2014r. o 13:16
kontrolują zle nie kontrolują zle jak tym ludziom dogodzić, ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 grudnia 2014r. o 16:29
Cóż... kilka razy kontrolę miałem, ale że wszystko OK, to poszło szybko, sprawnie i bez problemów. Jestem jak najbardziej za tym, żeby kontrolować. Nawet takie profilaktyczne dmuchanie z okazanie prawda to dosłownie chwila moment. Nikt się nigdzie przez to nie spóźni. Dlatego też nigdy nie narzekam na kontrolę, bo przestrzegam przepisów.

Narzekają ci kierowcy, którzy mają na pieńku z kodeksem. Tyle w temacie. Ale spoko, zima przyszła, może trochę napada śniegu, to dopiero się okaże, kto faktycznie jest kierowcą, a kto tylko posiada prawko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza