Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bezrobocie w powiecie najniższe w historii
~~ niezalogowany
30 maja 2017r. o 12:18
Rozbawił mnie fragment mówiący o rynku pracownika, szczególnie w zestawieniu z propozycjami pracy, zacytowanymi na końcu artykułu. Prawie wszystkie to 2 tys zł. Toż to nawet nie jest najniższa krajowa. O jakim więc rynku pracownika pieprzy redaktor?
Weź tu za takie pieniądze utrzymaj mieszkanie i załóż rodzinę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piotr niezalogowany
31 maja 2017r. o 5:32
Już nie długo będziemy odnotowywać bezrobocie wśród Ukraińców , ponieważ
Polacy będą już tylko poza granicami kraju.
Tak jest dobrze , że dobrze nam tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ptyś niezalogowany
31 maja 2017r. o 10:39
Tak oto Bolesławieckie elity uprawiają propagandę sukcesu.Pracodawcy straszą naszych ze na ich miejsce jest kilku Ukraińców,a rządzący udają że o niczym nie wiedzą.Taka to Polska rzeczywistość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
31 maja 2017r. o 11:18
statystyka jest dla tych, ktorzy osiagniec nigdy w zyciu nie mieli a za wszelka cene chca je miec.

prawidlowa statystyka powinna przedstawiac sie tak:
Według naszych wyliczeń stopa bezrobocia w samym Bolesławcu na koniec stycznia 2017 spadła poniżej 3,0 %. Poziom bezrobocia na koniec kwietnia był najniższy w historii powiatu przy srednich zarobkach 8tys. zl miesiecznie.




Dopisane 31.05.2017r. o godz. 11:18:

statystyka jest dla tych, ktorzy osiagniec nigdy w zyciu nie mieli a za wszelka cene chca je miec.

prawidlowa statystyka powinna przedstawiac sie tak:
Według naszych wyliczeń stopa bezrobocia w samym Bolesławcu na koniec stycznia 2017 spadła poniżej 3,0 %. Poziom bezrobocia na koniec kwietnia był najniższy w historii powiatu przy srednich zarobkach 8tys. zl miesiecznie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wyksztalcony oligarcha z paryża niezalogowany
31 maja 2017r. o 16:01
boj sie boga, boj, toż ja juz na walizkach spakowany

juz lece juz piedze, poczekajcie na mnie

che pracowac che zyc

chce w waszej krainie miodem i mlekiem plynacej zyc

bolesławiec moje eldorado zarobkowe

juz biegne juz lece .... !!!!!!!!!!!

taki maly wierszyk :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zbyszek77 niezalogowany
31 maja 2017r. o 16:07
~~wyksztalcony oligarcha z paryża napisał(a): boj sie boga, boj, toż ja juz na walizkach spakowany

juz lece juz piedze, poczekajcie na mnie

che pracowac che zyc

chce w waszej krainie miodem i mlekiem plynacej zyc

bolesławiec moje eldorado zarobkowe

juz biegne juz lece .... !!!!!!!!!!!

taki maly wierszyk :D


Alter,to ty ? Walisz z ukrycia ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11123
#chicken nieaktywny
31 maja 2017r. o 18:37
To jeszcze nie wszystko - są dalsze kombinacje w sprawie umów - moi znajomi mówią mi , że do firmy Bader Polska nikt się nie dostanie bezpośrednio - a jak się dostanie , to przez firmę zewnętrzną - oczywiście na umowe o pracę ale umowa jest na pól etatu a pracuje się na cały etat , do tego nie wychodzi nawet najniższa krajowa , tylko poniżej niej - dlatego kto mądry , to szybko z takiej umowy ucieka i już nawet na taką umowe tam pracują nawet i rok czasu


Dopisane 31.05.2017r. o godz. 18:37:

To jeszcze nie wszystko - są dalsze kombinacje w sprawie umów - moi znajomi mówią mi , że do firmy Bader Polska nikt się nie dostanie bezpośrednio - a jak się dostanie , to przez firmę zewnętrzną - oczywiście na umowe o pracę ale umowa jest na pól etatu a pracuje się na cały etat , do tego nie wychodzi nawet najniższa krajowa , tylko poniżej niej - dlatego kto mądry , to szybko z takiej umowy ucieka i już nawet na taką umowe tam pracują nawet i rok czasu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza