Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Białe meble z litego drewna ława i kufer

2820
#k1p nieaktywny
31 sierpnia 2015r. o 11:28
Więcej zdjęć można obejrzeć na OLX:
http://olx.pl/oferta/duzy-kufer-skrzynia-biala-drewniana-CID628-IDbuIGB.html
http://olx.pl/oferta/lawa-debowa-lite-drewno-szuflady-biala-CID628-IDbp9ZN.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13138
#kryspin nieaktywny
31 sierpnia 2015r. o 13:44
fajne ale nie mozna było tego bejcą pomalowac ,tylko białą farbą??


Dopisane 31.08.2015r. o godz. 13:44:

fajne ale nie mozna było tego bejcą pomalowac ,tylko białą farbą??


Dopisane 31.08.2015r. o godz. 13:44:

fajne ale nie mozna było tego bejcą pomalowac ,tylko białą farbą??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
31 sierpnia 2015r. o 14:28
Powiem Ci, że wcześniej malowałam blat stołu bejcą i było to nietrwałe. Świetnie wyglądało przez pierwsze dni, później zaczęło się wycierać, zostawały ślady po kubkach. Mogłam użyć klaru do zabezpieczenia, ale chciałam uniknąć efektu połysku. Nie chcę, żeby ktoś za dwa miesiące mnie przeklinał, że sprzedałam szajs :-)
W sumie na razie eksperymentuję i szukam złotego środka. Ale najbardziej zależy mi na trwałości.


Dopisane 31.08.2015r. o godz. 14:28:

... a że farby z ławy zostało, to i kufer skorzystał :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
120
#adi nieaktywny
1 września 2015r. o 8:36
Podpowiem ci bardzo prostą i ekologiczną metodę na naturalne drewno. Olej lniany lub słonecznikowy wcierasz szmatką w drewno, czekasz aż wyschnie i następna warstwa. W zależności od ilości warstw możesz uzyskać efekt zbliżony do naturalnego surowego drewna lub nawet połysk. Możesz poeksperymentować z innymi olejami(lub dodawaniem eterycznych dla zapachu ;) ), jednak powyższe są chyba jako jedyne tanie, powszechne i tworzą wyschnięta warstwę. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
1 września 2015r. o 11:27
Kombinowałam z olejem. Mam w ten sposób zabezpieczone półki w kuchni. Używam ich już kilka lat. Dobrze jest też zabezpieczyć nim drewniane meble ogrodowe.
Z tymi białymi miało być inaczej, a wyszło jak zwykle. Robiłam dla siebie, pod meble, które widać na zdjęciu w tle. Jednak i kufer i ława są za duże, nie pasują do delikatnych komód.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.