Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Błoto i nieczystości na drogach
~q niezalogowany
29 października 2016r. o 8:14
Znowu się rozpętała wojna na głupie komentarze. Większości wypowiadają się tu ludzie bez argumentów. Coś podobnego do naszej obecnej władzy. Kto bardziej rozdziabi kopare ten ma rację? To nie tak działa. A prawda jest taka że każdy kto na brudzi powinien posprzątać, czy to na wsi czy w mieście - takiego jestem zdania! Można to robić nawet przez 14 godzin, trzeba tylko chcieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2016r. o 23:24
Buraki a żryc chcecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2016r. o 23:30
Dameski po pieskach kupek nie sprzątają, a czepiają się biednych rolników
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KOGUT niezalogowany
30 października 2016r. o 7:06
Możecie sobie pisać i pisać i tak sprzątać nie będziemy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
30 października 2016r. o 10:50
A niby dlaczego nie ?
Był czas , że dybałam z łopatą i miotłą i czyściłam drogę z błota, bo ją zabrudziliśmy i nie bo ktoś kazał , ale ze zwykłej przyzwoitości. Sama bardzo nie lubię jak się myśli tylko o sobie, a innych ma się za nic . To sama tyczy się wywożenie śmieci i wyrzucania do lasu , czy po rowach . Korzystając z okazji pozdrawiam chama, który wyrzucił dwa worki śmieci po remoncie, między Kraśnikiem a Kruszynem.

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~q niezalogowany
30 października 2016r. o 22:40
A ja będę oobstawal przy swoim, choć jestem rolnikiem nie farmerem! Po sobie należy sprzątać!!!! Czasami jest tak ze nie mogę tego zrobić natychmiast, ludzie są czasem oburzeni - ja ich rozumie. A jeśli ci duzi nie mogą sobie poradzić bo mają braki kadrowe to niech zmniejsza skalę produkcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2016r. o 15:20
hej ho hej ho my chłopcy z MPO

zbieramy gnój co rozrzucił jakiś fujara

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Maciej Małkowski