Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

BolecAlbum: Jakub Kamil – córka Państwa Sokołowskich – Data ur. 18.08.2015r., waga: 3370g, wzrost: 54cm (zdjęcie nr 21755)

13800
#Singielka nieaktywny
10 października 2015r. o 16:14
Bobas słodki;-) tylko redakcja strzeliła gafę, że Jakub córką...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Manaku niezalogowany
11 października 2015r. o 4:56
Redakcja powinna naprawić ten błąd !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
11 października 2015r. o 10:26
Naprawiła, ale tylko nad zdjęciem. Na stronie głównej będzie nadal z błędem. Podobnie jest, gdy edytuje się ogłoszenia. Nagłówek, na stronie z ogłoszeniem jest poprawiony, a jeśli ogłoszenie jest po lewej w skomentowanych, tam widnieje nadal z błędem.
Chodzi mi o to, mimo, że poprawiłam "ł" na "l":
[img=1444551661_ekyy72f.jpg]
[img=1444551688_utgorsa.jpg]

Powinno się automatycznie wszędzie naprawiać, a tak nie jest, co widać pięknie właśnie na powyższym przykładzie syn - córka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2015r. o 22:23
Singielka napisał(a): Bobas słodki;-) tylko redakcja strzeliła gafę, że Jakub córką...
Teraz trzeba się o córkę postarać ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13800
#Singielka nieaktywny
4 listopada 2015r. o 21:32
~ napisał(a):
Singielka napisał(a): Bobas słodki;-) tylko redakcja strzeliła gafę, że Jakub córką...
Teraz trzeba się o córkę postarać ;)


Hmm nie mam ani syna ani córki, ale kto to wie co życie przyniesie ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2015r. o 12:23
Singielka napisał(a):
~ napisał(a):
Singielka napisał(a): Bobas słodki;-) tylko redakcja strzeliła gafę, że Jakub córką...
Teraz trzeba się o córkę postarać ;)


Hmm nie mam ani syna ani córki, ale kto to wie co życie przyniesie ;-)
Idąc po twojej myśli,nie wiadomo co życie przyniesie i czy syn w przyszłości nie zamieni się w córke i odwrotnie,,zmiana płci nikogo jkuż nie szokuje.to jest wręcz trendi,hah :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2015r. o 11:40
:) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza