Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

BolecAlbum: Piękny piątek :) (zdjęcie nr 17817)

9176
kc
25 września 2016r. o 13:38
Smutna by była łąka bez chabrów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
27 września 2016r. o 21:57
Tak.
Bez maków też trochę smutno, ale odeszły wcześniej w niebyt i już nie cieszą oczu piękną czerwienią i delikatnymi płatkami.
Rumianki za to trzymają fason.

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
16 października 2016r. o 9:55
Masz rację, bez maków też smutno. Moje ulubione kwiaty polne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
28 października 2016r. o 19:59
kc napisał(a): Masz rację, bez maków też smutno. Moje ulubione kwiaty polne.

Nie spamuj!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
30 października 2016r. o 10:13
~masi napisał(a): Nie spamuj!


Ok. Postaram się. Ty w rewanżu przestań udawać, że Cię nie ma na forum : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
30 października 2016r. o 11:47
kc napisał(a):
Ok. Postaram się. Ty w rewanżu przestań udawać, że Cię nie ma na forum : ).


Nie wiem dlaczego, ale zaraz nasuwa mi się słowo "obsesja" ; )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
30 października 2016r. o 17:35
~ masi napisał(a): Nie wiem dlaczego, ale zaraz nasuwa mi się słowo "obsesja" ; )


Ale ja wiem dlaczego, serduszko Ci tak podpowiada : ). Nie martw się, niedługo poznasz jakąś fajną laskę, zakochasz się z wzajemnością i już nie będziesz myślał obsesyjnie o kc : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
30 października 2016r. o 18:28
kc napisał(a):
~ masi napisał(a): Nie wiem dlaczego, ale zaraz nasuwa mi się słowo "obsesja" ; )


Ale ja wiem dlaczego, serduszko Ci tak podpowiada : ). Nie martw się, niedługo poznasz jakąś fajną laskę, zakochasz się z wzajemnością i już nie będziesz myślał obsesyjnie o kc : ).

Twoje marzenia i sekrety mnie nie interesują ; )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo