Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Wojciech Smoliński
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Brutalnie potraktował psa
14192
#TOisjenka nieaktywny
2 lutego 2016r. o 8:18
Sami odważni obrońcy czworonoga z pod znaku tyldy.Podać szybko nazwisko bo co by oni nie zrobili....fifarafy nie pogadasz.Od wymierzenia kary są sądy.Napewno jego dane zostały już podane na policje która może ale nie musi informować was o tym fakcie w trakcie toczenia postępowania.
"ja znam tego pana"czy coś w tym stylu...co to miało być?Taki jestem za...sty więc proście mnie o nazwisko?Czy poprostu boję się podnieść słuchawkę i zadzwonić pod 112?
Albo"chodziłem,szukałem bo bym go...ale go nie znalazłem.Idź jeszcze raz może stoi teraz z szyldem"Spuściłem łomot psu pod sklepem"na skrzyżowaniu Góralska/Staszica bo teraz wie że chodzileś więc czeka.
:|
Hahaha banda wariatów...jeden lepszy od drugiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamila niezalogowany
2 lutego 2016r. o 9:26
Weź ty może załóż fapage degenerata!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14192
#TOisjenka nieaktywny
2 lutego 2016r. o 10:45
Hahaha ja?A co?To ja się odgrażam co bym mu nie zrobiła jak bym gościa spotkała czy wy?Dobre...niech będzie-"Taka sem degeneratka z zasadami,słabszych nie bije...w harcerstwie byłam"-tytuł pasi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oldman niezalogowany
2 lutego 2016r. o 14:43
tymczasem filmik wysyłam na wszelki wypadek do mediów, ten bestialski czyn nie może skończyć się tylko na lokalnych przekaziorach, gnojowi życzę, żeby cierpiał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ann niezalogowany
3 lutego 2016r. o 0:17
mam nadzieje, ze koles boi sie wyjsc z domu. ja bym sie na jego miejscu bała. mam nadzieje, ze ktos mu już wymierzył osobiście sprawiedliwość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
3 lutego 2016r. o 11:51
I co policja zrobi? Dostanie zawiasy i tyle. Nogi współmiernie do czynu połamać. Niech poczuje jak to jest. Taki odważny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XXXX niezalogowany
3 lutego 2016r. o 12:13
najprawdopodobniej to jakis miescowy wataszka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Alicja niezalogowany
3 lutego 2016r. o 12:19
~XXXX napisał(a): najprawdopodobniej to jakis miescowy wataszka


to znany osiedlowy psychopata !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Kamil Barczyk!
REKLAMA Wojciech Smoliński