Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Burmistrzu, coś się Panu pomyliło
~~ niezalogowany
3 sierpnia 2017r. o 21:58
~~3c napisał(a): Czy ja komuś ubliżam? Czy ja naruszam kogoś godność? Czy moją winą jest to że widzę pozytywy burmistrzowania pana Relicha? Czy to że nie widzę innego programu poza populistycznymi hasłami typu: Opasłe kocury, imprezy, sprzeciw wobec pielęgnowania dzidzictwa ojców?


Jaki "sprzeciw wobec dziedzictwa ojców " ? Nasi ojcowie tu jak byli to tylko jako więźniowie lub przymusowi robotnicy. Jakiemu dziedzictwu veto się sprzeciwia ? chodzi o Sznabla ? to jaki nasz ojciec ? Co ty bredzisz ? Tyle lat rządzicie gminą i nic nie pokończone i tylko zwalacie winę na poprzedników. Wstyd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 sierpnia 2017r. o 21:59
A ty jakie masz sukcesy?

Chyba, że wypisywanie b.z.d.e.t. ó.w w internecie.

No to gratulacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 sierpnia 2017r. o 22:18
~~ napisał(a): A ty jakie masz sukcesy?

Chyba, że wypisywanie b.z.d.e.t. ó.w w internecie.

No to gratulacje.

A ty jakie masz sukcesy ,chyba lizanie pupy mocodawcy. ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 sierpnia 2017r. o 11:06
~~ napisał(a): Tak nabijasz się z salonów obuwniczych, że aż mi się nie chce tam chodzić.
Dzisiaj na widok salonu przypomniały mi się twoje durne wpisy,
Jestem ciekaw, jakie jest twoje IQ. Sądząc po błyskotliwości wypowiedzi musi być powalające.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo