Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chamstwo nie zna granic
~Balotelli niezalogowany
2 września 2015r. o 14:27
Ale przecież to żaden pracownik tylko mąż tej Pani.
Ten facet jest jka dla mnie do zdiagnozowania. Miałem ten sam problem z nim tylko już czekając w kolejce w środku. Powiedział że nie mogę używać telefonu i jeśli będę go używał to wezwie policje bo to mieszkanie prywatne.
Chory człowiek do mnie tez mięsem rzucał..

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 14:32
~ napisał(a): "po ch.. mi pańskie skierowanie", my wszystko robimy prywatnie,a nie na Narodowy Fundusz Zdrowia, jak się panu nie podoba, to niech pan spier........"
To sie w głowie nie mieści !!


Trafi kiedyś na nerwowego to mu ryja obije.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AntiGovRebel niezalogowany
2 września 2015r. o 15:11
Opisany przypadek tylko dowodzi, że lekarzom wciąż jest za dobrze. W normalnej gospodarce rynkowej ludzie urzadziliby bojkot i po miesiącu kolezka wypada z rynku. A tak, tylko kolejne wpisy o chamskim zachowaniu, a jednak ludzie wciąż przychodzą. Dlatego albo pełen bojkot albo koniec tematu, bo po co bić pianę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kasia niezalogowany
2 września 2015r. o 15:24
Jeśli chodzi o Panią doktor Marszałek nie ma lepszej w badaniu USG uratowała mi życie a w Stomadencie wymagania Unijne powiedziano mi że robią dokładnie tymczasem nic nie wykryli w badaniu za niedługo musiałam przejść poważną operację która uratowała mi życie od tej pory ufam tylko doktor Marszałek co do męża to nie jest zły człowiek może czasem trudniej jest z nim się porozumieć , trzeba umieć z nim rozmawiać a nie oceniać zbyt szybko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 17:32
Jak nerwowy i ubliża, to w kaftan i na Tysiąclecia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
2 września 2015r. o 17:39
Podepnę się na chwilkę bo trafiłem przypadkiem ;)
Mąż pani doktor ,,,,,może i jest trudny w konwersacji,ale to dla potrzeb badania. Da się z nim pogadać normalnie choć nie powiem,specyficzny typ ale dokładny. Sama Pani Doktor..... no masakra i rewelacja fachowiec w tej dziedzinie nieziemski. Masa lekarzy ortopedów w okolicy bliższej i dalszej opiera się na jej badaniach. Sam miałem nie tak dawno usg kolana i wykryła mi bardzo poważne zwyrodnienie (potwierdzone) :/
Badanie trwało długo ,ale naprawdę bardzo dokładnie i nie szkoda mi teraz wydanych złociszy ;)
Pozdrawiam i oby więcej takich fachowców.
....pani doktor życze zdrowia i powrotu na rower heehe!

;)

dr.Manson
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza