Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co w weekend?
555
#ALF nieaktywny
26 lipca 2013r. o 9:10
alkohol.... alkohol a ja na żadnym chrześcijańskim spotkaniu nie spotkałam się z taką propozycją a widziałam jak pięknie bawi się młodzież chociazby na polach lednickich / u o. jana góry czy w wadowicach - fundacja nowego tysiąclecia dla nie wtajemniczonych uzdolnieni stypendyści z rodzin, których rodziców nie stać na kształcenie/. tu propozycja dla młodzieży, której poleca się alkohol spróbujcie chociaż raz przeżyć czas zabawy, bo też się wam należy ale inaczej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2016r. o 17:02
Nie bardzo jest co u nas robić w weekend...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
29 października 2016r. o 8:20
ALF napisał(a): alkohol.... alkohol a ja na żadnym chrześcijańskim spotkaniu nie spotkałam się z taką propozycją a widziałam jak pięknie bawi się młodzież chociazby na polach lednickich / u o. jana góry czy w wadowicach - fundacja nowego tysiąclecia dla nie wtajemniczonych uzdolnieni stypendyści z rodzin, których rodziców nie stać na kształcenie/. tu propozycja dla młodzieży, której poleca się alkohol spróbujcie chociaż raz przeżyć czas zabawy, bo też się wam należy ale inaczej.
jak chcesz to możemy po chrześcijańsku dziś wieczorem napić się whiski?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.