Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAKozłowski do Sejmiku
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co z tą Szczytnicą?
~mieszkaniec Szczytnicy niezalogowany
7 lutego 2016r. o 11:17
Mieszkam na osiedlu kilka lat , jeszcze nie spotkałem sie z takową opinią o tym osiedlu , ja czuje sie tu bezpiecznie ludzie sie znaja.
Nikt nikogo nie bije ani nikt na nikogo nie napada.
Jak cos sie dzieje to jest reakcja policji. Z resztą jak wszędzie. Te panie to pijaczki osiedlowe , sam je widywałem napite.


Zmoderowano 07.02.2016 godz.11:26 - powód: brak kultury (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zniszczyć szczytnicę !!!! niezalogowany
7 lutego 2016r. o 11:23
cała tą melinę Szczytnicę powinni oddzielić od społeczeństwa same brudasy, śmiecie, pijaki, złodzieje, narkomani i zboczeńcy !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taki tam niezalogowany
7 lutego 2016r. o 11:51
~Zniszczyć szczytnicę !!!! napisał(a): cała tą melinę Szczytnicę powinni oddzielić od społeczeństwa same brudasy, śmiecie, pijaki, złodzieje, narkomani i zboczeńcy !!! [/

Wszystkiemu sa winni żydzi i spiesek judeo-masoński majacy na celu podstepem zlikwidowac Szczytnice nasza matke ,poprzez napływ róznych imigrantów z całej Polski :p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mieszkaniec niezalogowany
7 lutego 2016r. o 15:23
emem napisał(a): Zaproponowalismy pani radnej ze Szczytnich, aby wziela udzial w wywiadzie i przedstawila swoje stanowisko. Odmowila.

Jezeli ktos z Panstwa - mieszkancow Szczytnicy ma inne zdanie w tej sprawie - zapraszamy do naszej Redakcji.

Pozdrawiam,
Marcin Marczewski


Totalna bzdura, nikt wam wywiadu nie odmówił, zaproponowaliście wywiad na następny dzień, a w porównaniu do was ludzie mają prace i obowiązki i nikt z dnia na dzień planów nie zmieni.

Chcę zaznaczyć że ten artykuł opiera się na opiniach dwóch osób których wiarygodność jest co najmniej dyskusyjna.

Brakuje wam profesjonalizmu jak na dziennikarzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wilczek niezalogowany
7 lutego 2016r. o 17:41
Mieszkam na osiedlu w Szczytnicy od jakiegoś czasu i nie rozumiem o czym te kobiety mówią. Nie spotkałem się tutaj z żadną agresją a wrecz przeciwnie ludzie są bardzo mili dla siebie i np latem jest to bardzo widoczne jak spędzają wspólnie czas na grilowaniu itd. Sam byłem miło zaskoczony jak obcy mi ludzie zaprosili mnie na grila bo chcieli zapoznać sie z nowym sąsiadem. Co do kradzieży to owszem zdarzają się włamania itd, ale patrząc na to ze strony takiej jak opisują to niektórzy to jeżeli mieszkała by tu sama melina to nie było by co kraść :/. wystarczy się przejechać po osiedlu a widzi się nowe drogie samochody porządnie wyremontowane domy itd. To już nie jest ta sama Szczytnica co 10lat temu. Mieszka tu naprawdę duża ilość porządnych ludzi, mających dobrą pracę itd. Władze powinny coś z robić z tymi co tu kradną, monitoring czy coś w tym stylu a obecnie policja ma to w .... . A hejterzy i tak będą przedstawiać opinię o tym miejscu w zły sposób bo trole żywią się tym i to się nie zmieni. Pozdrawiam i zachęcam do tego by każdy sam na własne oczy zobaczył to miejsce i sprawdził jak naprawdę tu jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Maciej Małkowski
REKLAMA JYSK
REKLAMA Anna Zug!