Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

CV - Curriculum Vitae - Kreatywne - Doświadczony Grafik

12323
#Hrabia nieaktywny
2 października 2015r. o 8:56
Jako że można złożyć opinię, to chyba się pokuszę...
Jeżeli już oferujesz usługi, to postaraj się bardziej, szczera rada ;) Czcionka mało czytelna, szczególnie na pierwszym przykładzie, szereg literówek, błędów. Ostatnie CV pod względem graficznym jest kiepskie. Środkowe po prawej stronie ma za bardzo wszystko naściskane, zły dobór wielkości czcionki, odstępów. Na pierwszym podobnie.
Poza tym treść samego ogłoszenia, stylistycznie, też nie przyciąga. 30zł? Za te przykłady to zdecydowanie za dużo. No i chyba nie użyłeś prawdziwych danych na tych dokumentach jako przykładach????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
3 października 2015r. o 9:49
A nie jest to przypadkiem wyłudzenie danych osobowych? Człowiek od CV i takie dziwne błędy stylistyczne w tekście. Chyba że leci z szablonu wszystko. dziwne to ogłoszenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
569
#Demonides nieaktywny
3 października 2015r. o 22:35
Doświadczony Grafik napisał(a): Jestem doświadczony grafikiem komputerowym.Wykonuje CV na zamówienie klienta dowolnego wzoru lub z gotowego szablonu za 30 zł.Jeśli Twoje CV zawsze było mało kolorowe nie ciekawe wizualnie mogę w tym pomóc bardzo tanio.Poniżej są moje przykładowe CV ( Posiadam w kolekcji wiele innych.Wystarczy po zadzwonieniu lub napisaniu e-maila wysłać CV w formie dokumentu.Wraz z wykonaniem wymarzonego CV także doradzam w estetyce, treści, rozmieszczeniu wielu elementów.Takie CV jest dla każdego od prezesa banku po artystę.Czas wykonania jest rożny w zależności od ilości zamówień.Dodatkowo jeśli komuś zależy na czasie ( Na ten sam dzien ) jeszcze opłata wynosi 10 zł.

( CENA 10 zł ) Po wykonaniu doradzam bardziej szczegółowo odnoscnie samego CV ( czego brakuje, jakie są błędy, co dopisać aby zaciekawić, co przyciąga oko, jakie kursy sie przydają itp - mam doświadczenie pacy w rekrutacji więc moja wiedza napewno pomoże w znalezieniu pracy ) także podaje ciekawe przykłady jak moi poprzedni klienci zdobyli prace


Oferując usługę tego typu, spaliłbym się ze wstydu z powodu tak zredagowanego ogłoszenia.
Totalne niechlujstwo i brak zasad pisowni języka polskiego.

Jestem doświadczonym grafikiem komputerowym. brak odstępu po znaku interpunkcyjnym.
Niepoprawny szyk wyrazów w zdaniu, a ponadto zbędne wtrącenie "na zamówienie klienta", bo przecież każdy kto się zdecyduje na usługę jest klientem.
Można było napisać np.
Wykonuję CV dowolnego wzoru lub szablonu w cenie 30 zł.
lub
W cenie 30 zł wykonuję CV dowolnego wzoru lub szablonu.


(...) Twoje CV.... bardzo tanio. Ponownie brak odstępu po znaku interpunkcyjnym.
Poniżej są moje przykładowe CV (zbędny odstęp po nawiasie Posiadam i DUŻA litera w środku zdania!!! w kolekcji wiele innych.
(...) mam doświadczenie pacy w rekrutacji więc moja wiedza napewno pomoże (...)
Na pewno nie pomoże, ponieważ na pewno piszemy osobno.

Jednym słowem notoryczne pomijanie odstępów między zdaniami i brak znajomości języka polskiego.


Dopisane 03.10.2015r. o godz. 22:35:

(...) mam doświadczenie pacy w rekrutacji więc moja wiedza napewno pomoże (...)

Brak przecinka przed "więc".

<b style="color: #003DDF;">http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:<U>Demonides</U></b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
4 października 2015r. o 9:40
Jeszcze słowo "napewno" piszemy oddzielnie "na pewno".

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
569
#Demonides nieaktywny
4 października 2015r. o 21:47
Demonides napisał(a): Na pewno nie pomoże, ponieważ na pewno piszemy osobno.

Tak też wcześniej napisałem.

<b style="color: #003DDF;">http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:<U>Demonides</U></b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13800
#Singielka nieaktywny
4 października 2015r. o 23:13
Ile błędów szkoda, że tak zaniedbywana jest polska mowa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
4 października 2015r. o 23:59
Demonides napisał(a):
Demonides napisał(a): Na pewno nie pomoże, ponieważ na pewno piszemy osobno.

Tak też wcześniej napisałem.


Przepraszam, umknęło mi to.

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza