Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy bolesławianie są tolerancyjni?
3145
#hemi nieaktywny
14 października 2015r. o 22:36
Jesli tym roszczeniowym darmozjadom mają być wręczane mieszkania,których oczywiście nie ma dla rodzin ,które od lat na nie czekają ,to jestem zdecydowanie NIETOLERANCYJNY !!

Mówiąc grzecznie: irytuje mnie to,że w imie poprawności politycznej uchodźcy,którzy maja wszystko w doopie będą na lepszych przywilejach niż nasi cięzko pracujący,płacący podatki obywatele :(

[img=1444855008_6ga8kuk.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
14 października 2015r. o 22:56
Coś ostatnio cicho w mediach o imigrantach...
Może dlatego:
http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-gospodarka-polska/item/67622-polska-przyjmie-100-tys-imigrantow-sprawa-wyciszona-na-czas-kampanii

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2015r. o 23:52
falco napisał(a): hemi
ja się czepiam słówek ?...ja offtopuję?
a gdzie?czy nie piszę o tolerancji a raczej jej braku?
to ty wróć do motoryzacji bo w tym coś nie coś wiesz a tutaj to już z twojej strony widzę jakiś off...no chyba że ograniczasz mi moje prawo do ''wolności słowa'' a to już jest brak tolerancji...ja wiem co i jak piszę a to że ktoś nie potrafi czytać ''między wierszami'' lub po prostu ''rżnie głupa'' to raczej pewna manipulacja... ;)
to ''cienkie bolki '' ;)
dlaczego pytam o tych ''autorów''?...nadal nie wiesz?
pieprzycie tu o tolerancji a sami jej nie macie dla innych bolecnautów mających czelność mieć odmienne zdanie do waszego

jak więc tego wymagać dla prawdziwego uchodźcy ;)
a może osiedlając się w tym grodzie ,otworzył by nową '' kebabownię''?
pamiętasz okrzyki kibiców na widok czarnoskórego piłkarza?
pamiętasz słowa pana Tadeusza na widok czarnoskórego misjonarza?
i ty mi tu pierdzielisz o tolerancji? :D

mam tu coś w oddzielnym folderku i zaraz ci to wkleję ...to też o tolerancji ;) Dopisane 14.10.2015r. o godz. 14:44:(...)''...argumentuje przewodniczący polskiego episkopatu, ludzie ci nie są wykluczeni z życia Kościoła z powodu rozwodu. Podkreślił zarazem, że Eucharystię może przyjąć ten, kto nie jest w stanie grzechu, kto się wyspowiadał. Tymczasem "grzech cudzołóstwa trwa wśród osób, które się rozwiodły i zawarły ponownie związki" - oświadczył abp Gądecki.

- Można mówić o empatii, o miłosierdziu wobec tych osób, ale prawo człowieka nie może górować nad prawem Chrystusa, nad wymogami, które Chrystus postawił w Ewangelii.(...)

przeczytaj uważnie i odpowiedz...jak to się ma do księży którzy żyli od lat w grzechu a zapewne spowiadali się nie raz ,nie dwa...komu pytam? ;)
katolik który tylko się rozwiódł (a zapewne ksiądz nie zna przyczyn) jest gorszy od klechy pedofila czy geja?

odwróćmy teraz pytanie-dlaczego prawo Chrystusa ma górować nad prawami człowieka?..ono może?
czy ''wymogi'' jakie Chrystus postawił w Ewangelii są równie ''dziurawe'' jak prawo polskie które pozostawia odpowiednie ''furtki '' dla wtajemniczonych lub ...uprzywilejowanych?

o takiej ''tolerancji '' myślisz? ;)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wae606b niezalogowany
15 października 2015r. o 11:31
http://www.fronda.pl/a/wylal-zarazony-syfilisem-mocz-na-twarz-pielegniarki,58566.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza