Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dachowanie na Kosiby
~~Ja niezalogowany
27 lipca 2017r. o 19:52

"Można zastosować prosty sposób. Egzaminy z przepisów ruchu drogowego powinny być w formie pytań ustnych a nie wykutych testów i oczywiście odbywać się przy pełnym monitoringu aby egzaminatorzy nie mieli możliwości swobodnej interpretacji przepisów, zapis powinien być obligatoryjnie przechowywany przez co najmniej dwa lata z możliwością dostępu do niego w celu weryfikacji i omówienia błędów . .. to było by najlepszą formą edukacji ...
Egzaminy w formie testów skutkują bezmyślnym "wykuwaniem na blachę" na zasadzie zdać - zapomnieć i potem są tego efekty ..."

Nie teoria, tylko praktyka. Jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć. Tylko praktyka pozwala dojść do perfekcji. Uczyć jeździć po autostradzie, uczyć bezpiecznie włączać się do ruchu. Uczyć kultury jazdy. Tylko tyle i aż tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wujek dobra rada niezalogowany
28 lipca 2017r. o 8:18
Tak to jest jak sie śpieszy drodzy kierowcy noga z gazu a bedzie calkiem bezpieczniej na naszych kochanych drogach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkontent niezalogowany
28 lipca 2017r. o 8:56
A ja mam nagranie jak 50-cio l p.adwokat jedzie i gada przez komorke. Brak doswiadczenia? Nieznajomosc prawa? Niska swiadomosc?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 lipca 2017r. o 9:03
Tam bez przerwy wymuszają pierwszeństwo, ten pewnie zrobił dokładnie to samo, a wcisnę się z rozpędu, bo i tak mnie przepuszczą. Biedy facet z L-ki nie był z Bolesławca to nie wiedział, że na tym skrzyżowaniu tak robią :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~czujny aligator niezalogowany
28 lipca 2017r. o 19:09
Co mogłem zrobić, aby zapobiec wypadkowi?
- Jechać autobusem? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
28 lipca 2017r. o 19:13
siedzieć w domu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ryjek niezalogowany
28 lipca 2017r. o 23:40
wyklepie sie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mazury niezalogowany
2 marca 2023r. o 6:34
~~ryjek napisał(a): wyklepie sie

Nie zapominaj się cieciu. Ja tu klepie michy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
REKLAMA Dawid Sarbak