Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Diesel po mniej niż 5zł

~ niezalogowany
23 października 2014r. o 16:46
antykomercjalista napisał(a): ...że durnie ot co :> :D hahaha..na sowieckim lukoilu może byc ropa po 3 zł, a i tak będę omijał szerokim łukiem tą stację. A ktoś kto tam tankuje jest durniem i tyle, a już patentowanym, jeśli jeszcze w prywatnych rozmowach mówi coś nie tak o zaborczej rosji, która napadła na Ukrainę :D :D ....

ostatnio tam tankowałem i co ciekawe, kierowcy tankowali trzy ciężarówki potocznie zwanymi TIR. Uśmiechnąłem się, gdy zobaczyłem że wszystkie trzy ciężarówki miały oznaczenia UA (Ukraina dla tych co nie wiedzą). Skoro Ukraińcom nie przeszkadza ruska ropa to mi tym bardziej. Pozdrawiam i nie będę Cię wyzywał od durniów..... A na Orlenie nie tankuję, gdyż dopóki obok paliwa głównym produktem są hot-dogi a przez to muszę czekać żeby zapłacić (zawsze za około 300pln bo tankuję zawsze do pełna) kilkanaście minut to sorry bardzo. A inne stacje są mi nie po drodze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2014r. o 18:09
Najlepiej tankować tam gdzie paliwo jest tańsze o 2 grosze - gigantyczne oszczędności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
23 października 2014r. o 18:10
antykomercjalista napisał(a):
~majętny Stef napisał(a):
antykomercjalista napisał(a): ...że durnie ot co :> :D hahaha..na sowieckim lukoilu może byc ropa po 3 zł, a i tak będę omijał szerokim łukiem tą stację. A ktoś kto tam tankuje jest durniem i tyle, a już patentowanym, jeśli jeszcze w prywatnych rozmowach mówi coś nie tak o zaborczej rosji, która napadła na Ukrainę :D :D ....


Bo mądrość to kupowanie tam gdzie drożej, zwłaszcza że tu i na Orlenie ta sama rosyjska ropa.
Można jeszcze tankować ropę muzułmańską i wspierać meczetyzm.


:> :D haha ustepuje przed mądrością, która wie jaka ropa gdzie i skąd błuhahahah a muzułmanizm wspierasz np. Ty wypowiedziami swoimi, uderzającymi w kiościół i polskość. Więc, dawajcie zarabiać sowietom, bo taniej :D hahah. To jest myślenie, które na pewno przyniesie polskiej gospodarce korzyści, na pewno :D


jedynie sobie zrobisz krzywde tankując drożej, jednostki nic tu nie zmienią, skoro mamy ogromną współprace gospodarczą z rosją

http://tnij.org/yr0shfn

wole już wspołpracować z rosją niż chinami. chińskich rzeczy też nie kupujesz? to ja nie wiem co ty masz w domu :) chyba ściany z tapetą z prl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2014r. o 18:26
Tapety kupowano w DDR.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
23 października 2014r. o 18:45
czyli pieknie po wojnie odbudowywalismy gospodarke :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza