Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dlaczego ja się na to zgodziłam?!
~Ja niezalogowany
19 października 2016r. o 9:59
100zl za 30 minut?! To karnet na siłownię itp za tą cenę jest. W dodatku po miesiącu już efekt będzie na silowni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
19 października 2016r. o 10:20
A to ja podziękuję. W domu sobie potrenuje :-P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
19 października 2016r. o 11:28
Paranoja, jak można komuś płacić za wysiłek fizyczny heheh... idźcie na budowę przy wnoszeniu pustaków, albo dachówek efekt jest ten sam , a jeszcze zarobicie pieniądze...co za czasy, jedna wielka manipulacja żebyście wydawali pieniądze na rzeczy i działania które nie są wam do niczego potrzebne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15340
#blady1 nieaktywny
19 października 2016r. o 12:56
100zł za 30min nie wierzę xDD

To be or not to be hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2016r. o 13:24
ćwiczę już 20 lat, silownia, basen, bieganie, przez chwilę sztuki walki-
NIC nie zastapi wylanego potu i czasu spędzonego na powyższych aktywnościach plus odpowiednia dieta. Chcesz fajnie wyglądać to niestety musisz poświęcić na to trochę czasu i robić to z głową. Cierpliwość, silna wolna, poświęcenie, reżim i są efekty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to_ja niezalogowany
20 października 2016r. o 17:54
W miarę regularnie chodzę na siłownię, ale kumpel namówił mnie zebym sobie spróbował tego całego EMS-u. Co prawda nie w Bolesławcu tylko we Wrocku, ale sprzet ten sam. Musze przyznać, że jeżeli ktoś ma kase to zaoszczedza dużo czasu, a zajechać się można ostro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dusigrosz niezalogowany
28 października 2016r. o 21:47
jak ktos nie ma kasy, też można iść. odpalili promocję na darmowy trening. bylem, ćwiczyłem i ... bardzo ciekawa sprawa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2016r. o 12:48
trenuj trenuj a dostaniesz

urazu kręgosłupa

albo wpadniesz w stan depresyjny

polecam doktora bieńkowskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza