Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Maciej Małkowski
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dom naszym azylem
~ten tego tamtego niezalogowany
24 maja 2016r. o 0:28
Ogólnie rzecz ujmując, artykuł jest na prawdę dobry. Świetnie obrazuje kiedy, jak i dlaczego warto podjąć się remontu czy choćby nawet drobnych zmian w aranżacji naszego "azylu".
Pozdrawiam cieplutko Niki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 maja 2016r. o 13:18
masi napisał(a): Wam dogodzić graniczy z cudem ;) [img=1464031628_dhrqmqr.jpg]





ta kuchnia jest super , tamte powyżej z artykułu paskudztwo zimne bez duszy jak to ktos wcześniej powiedział, no ale kwestia gustu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 maja 2016r. o 16:02
Gdzie ten artykuł?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
24 maja 2016r. o 19:01
W wyobraźni niektórych czytających.

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
24 maja 2016r. o 20:11
Eeeeee tam, moje mieszkanie samo się wystylizowało, pies i dwa koty potrafią sprawić cuda.
Azyl, co to jest azyl, po co to? Azyl w tej formie którą widzę to nie azyl, to są pomieszczenia wyzute z uczuć, biel szpitalna, sterylność rzucająca nas na kolana, przytłaczająca jak szpitalne sale. Wchodząc do takiego pomieszczenia mam wrażenie że jeśli czegokolwiek dotknę właściciele zaraz to wytrą. Azyl to poczucie bezpieczeństwa, opieka, uczucie, ciepło spływające z każdej strony, to miejsce gdzie człowiek ma czuć się nieskrępowany, to jest azyl.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
24 maja 2016r. o 20:20
alabaster72 napisał(a): Eeeeee tam, moje mieszkanie samo się wystylizowało, pies i dwa koty potrafią sprawić cuda.
Azyl, co to jest azyl, po co to? Azyl w tej formie którą widzę to nie azyl, to są pomieszczenia wyzute z uczuć, biel szpitalna, sterylność rzucająca nas na kolana, przytłaczająca jak szpitalne sale. Wchodząc do takiego pomieszczenia mam wrażenie że jeśli czegokolwiek dotknę właściciele zaraz to wytrą. Azyl to poczucie bezpieczeństwa, opieka, uczucie, ciepło spływające z każdej strony, to miejsce gdzie człowiek ma czuć się nieskrępowany, to jest azyl.


oj ''stara data'' przez Ciebie przemawia
młodzi myślą praktycznie ..... bo w biurze spędzają więcej czasu niż w domu.
''dom jest do mieszkania a nie do sprzątania''
''suchy'' projekt zmusza do myślenia kreatywnego, pozwala na uzupełnienie własnymi brakującymi dodatkami ....
uwalnia wyobraznię :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 maja 2016r. o 9:18
alabaster72 napisał(a): Eeeeee tam, moje mieszkanie samo się wystylizowało, pies i dwa koty potrafią sprawić cuda.
Azyl, co to jest azyl, po co to? Azyl w tej formie którą widzę to nie azyl, to są pomieszczenia wyzute z uczuć, biel szpitalna, sterylność rzucająca nas na kolana, przytłaczająca jak szpitalne sale. Wchodząc do takiego pomieszczenia mam wrażenie że jeśli czegokolwiek dotknę właściciele zaraz to wytrą. Azyl to poczucie bezpieczeństwa, opieka, uczucie, ciepło spływające z każdej strony, to miejsce gdzie człowiek ma czuć się nieskrępowany, to jest azyl.


Masz rację. W domu człowiek powinien czuć się swobodnie, a nie skrępowany, jak w pałacu lub muzeum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14935
#britches nieaktywny
31 maja 2016r. o 19:22
Ktoś tu wspominał o świecach zapachowych. Ja polecam te wykonane profesjonalnie, zwłaszcza firmy Woodwick: http://www.zapachyswiata.eu/product-pol-22083-Swieca-zapachowa-WoodWick-Boudoir-Satin-Sheets.html

PRzede wszystkim mają knot wykonany z drewna który strzela podczas palenia jak drewno w kominku co daje świetny efekt dźwiękowy a czas ich palenia to aż 100 godzin więc nawet nie ma co porównywać z tymi z marketów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Cezary Przybylski
REKLAMA Kamil Barczyk!