Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Donald Tusk Przewodniczącym Rady Europejskiej
~ktoś taki niezalogowany
4 września 2014r. o 23:40
Ej, Fobiak, ponosi Cię troszkę. Nie mam się za wybitnie mądrego, ale i też o wielką głupotę się nie oskarżam. Jednak z żadnych linków nigdy nie korzystam i nie korzystałem. Własny rozum mi wystarczy by przedstawić własne zdanie. Nie wrzucaj więc wszystkich do jednego worka... Jeśli już tak masz, że lubisz dawać ludziom w około pstryczka, pstrykaj w siebie. To tak na przemyślenie przedsenne. Dobranoc :).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 września 2014r. o 23:45
~ktoś taki napisał(a): ... Ino lubię oglądać i analizować świat, jaki mnie otacza. I tyn wielki i tyn maluśki :)


Toś do mnie podobny , robolu :D Różnica polega na tym , żeś Ty młody panocku , jam stary Grzdyl , mnie do groba już trzeba , nie na świczniki. Uwielbiam Mądrych Ludzi i ufam , że wzajemna kooperacja zniszczy korporacjonizm . Nie mylić z kapitalizmem :D Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
4 września 2014r. o 23:46
~ktoś taki napisał(a): .... Ci ludzie (prezydenci) - bez względu na opcję polityczną - współpracują ze sobą i jest im relatywnie łatwo się dogadywać, wskazywać jeden drugiemu możliwości, tworzyć różne "siły" do forsowania rozwiązań dających możliwości rozwoju miast, bo jest ich relatywnie niewielu. Burmistrzów jest kilka razy więcej - ok. 780. W tak wielkiej grupie niemożliwym jest bezpośrednie dogadywanie się, ...


prezydent nie moze dogadac z burmistrzem ? sa jakies przyklady potwierdzajace to ? moze to tylko gleboka mysl :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktoś taki niezalogowany
5 września 2014r. o 0:18
Mir.ko a skądyżeś Ty taki wniosek wysnułeś??? Mnie już oczęta w dół lecą, ale jeszcze na odpowiedź sił znajdę. Ze zrozumieniem trzeba czytać. Choćby lekkim. Piszę, że łatwiej się dogadać w stu prezydentów niźli w 780 burmistrzów. Paniał? A prezydenci z burmistrzami często się dogadują (chociaż nie zawsze). Zwłaszcza w "Warszawce" (chociaż nie zawsze), gdzie większość burmistrzów z PO a i pani Najważniejsza z tej jakże zacnej i uczciwej partyjki. No prawdziwe dobranoc już teraz. I snów o wolnej Polsce :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
5 września 2014r. o 0:38
skoro tak to w czym prezydentowie są lepsi od burmistrzów skoro tak łatwo jest im się 'dogadać' :)

prezydent kraju jest jeden, coś mu to ułatwia ? chyba dawanie premii powyższym jak ostatnio
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktoś taki niezalogowany
5 września 2014r. o 7:37
Witaj Mir.ko, witajcie wszyscy dyskutanci. Może na początek anegdotka - mój kolega - miły, ale niezbyt ogarniający to, co dzieje się w polityce zwykł mawiać, że wielu dyskusjach zamykał buzię. Póki nie gadałem w konkretnym temacie, nikt nie wiedział, że dziwny czlowiek i ignorant jestem... I coś w tym jest... Po pierwsze, imć Mir.ko, to gdy przystępujesz do dyskusji, poczytaj wcześniejsze posty. Zobaczysz wówczas, że już dawno było napisane, że czym innym jest prezydent stojący na czele państwa, czy to państwo reprezentujący (bo uprawnienia prezydentów w różnych państwach są różne), a po drugie zważ, że nigdzie nie napisałem, że prezydent miasta jest lepszy od burmistrza. W Polsce prezydent miasta, burmistrz czy wójt gminy, mają takie same uprawnienia. Podobnie, jest z prawami miast - każde ma takie same - z wyłączeniem tych, funkcjonujących na prawach powiatu. Dla wyjaśnienia Ci Mir.ko raz jeszcze kliknę - "prezydenckość" miasta to jednak prestiż i łatwiejsza możliwość dogadania się z władzami innych "prezydenckich" miast, bo jest ich znacznie mniej niż tych "burmistrzowskich". No i jednak jakoś dumniej to brzmi, gdy mówimy np. znajomym z innych miast, że mamy u siebie prezydenta a nie burmistrza - nie umniejszając prestiżu burmistrzów. Miłego dnia :)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza