Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Frekwencja w powiecie bolesławieckim niższa niż krajowa
2900
#falco nieaktywny
25 maja 2015r. o 22:32
jak w tym dziwnym kraju ma być lepiej kiedy jeszcze ''kurz wyborczy '' nie opadł a PO już toczy nową wojnę z PiS a ten odpowiada tym samym ...
wczoraj prezydent coś zadeklarował ,dzisiaj już się wycofał...

kiedy słyszę ''zarzuty'' że nie byłem na ''wyborach'' pytam -''a kogo lub co miałem wybierać''?
Komorowskiego który przez pięć lat urzędowania nic wymiernego nie zrobił dla ludzi za to wiele przeciw nim...
PO ?...partię która przez osiem lat mając większość nie uchwaliła żadnej ustawy dla tych którzy dali jej władzę?
Dudę który już ''nawiedził '' Wawel i Jasną Górę dając jasno do zrozumienia których Polaków będzie prezydentem?

wiem że nie tylko ja a wielu mnie podobnych ''olało'' te wybory i cieszę się bo daje to jasny znak tym ''na górze'' że rośnie rzesza ludzi niezadowolonych a wręcz wściekłych na to co oni wyprawiają...
dlatego nie zamierzam nic zmieniać w swoim postępowaniu i podkreślania swojej wrogości do wszelkich partii bo żadna z nich nie jest i nie będzie moją partią ...
tak jak nie widzę ''swojego prezydenta''
z nim czy bez niego prowadzę swoją ''politykę'' ;)
pracuję starając się robić to co robię jak najlepiej a to owocuje ...

czy w tym kontekście potrzebny jest mi prezydent?...potrzebne jest mi Po ,Pis czy jakieś inne ćwoki?
czy w tym wszystkim mam się przejmować że komuś z forum nie podoba się to że nie wypełniam ''obywatelskiego obowiązku''?

jestem takim obywatelem dla tego kraju jakim on jest dla mnie... ;)

czy coś się zmieni?...wątpię :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.