Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Karta dużej rodziny w Bolesławcu
~ niezalogowany
27 lipca 2014r. o 12:54
~pan W napisał(a): panie M: czy jak rząd obniży akcyzę na prąd ceny w pana sklepiku spadną?? NIE!!! jedynie zwiększy pan swoje zyski, niech pan nie sieje tej waszej palikotowej hipokryzji, naród głupi nie jest
ale mądry też wcale ,typowe rozumowanie polaczka ,nie obniżać akcyzy,ja będe dużo płacić za prąd ,ale pan m się nie wzbogaci,

Zmoderowano 27.07.2014 godz.14:05 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~matka niezalogowany
27 lipca 2014r. o 13:16
Nie nalezy każdego wrzucać do jednego worka, tak jestem matką wielodzietną z 3 ka dzieci ale bez pomocy państwa moje dzieci korzystają z muzeum, kina, basenu czy innych rzeczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamila niezalogowany
28 lipca 2014r. o 10:16
~ankam napisał(a):
~Anonim napisał(a): Tylko że najczęściej rodziny wielodzietne to takie, gdzie nie ma zainteresowania dobrami kultury (muzea, parki itp.). Najczęściej w tych rodzinach jest zainteresowanie... piwem i papierosami. Powtarzam NAJCZĘŚCIEJ.



Nie wkładaj Anonimie wszystkich do jednego worka, jestem mamą trójki super dzieciaków i moim zainteresowaniem nie jest piwo i papierosy, ale dobro moich dzieci, które często korzystają z dóbr kultury i takich rodzin jak moja jest dużo. Pozdrawiam wszystkie rodziny wielodzietne :)
Popieram ,my też niebawem zostaniemy rodziną wielodzietną,a bywamy z dziećmi w kinie,teatrze,restauracjach,muzeach i uważam za krzywdzące wypowiedzi o patologii i rozmnażaniu się jak króliki,będę matką trójki dzieci i jestem z tego dumna,dodam że oboje z mężem cieżko pracujemy i nie wyciągamy ręki po pomoc do nikogo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rodzic niezalogowany
6 listopada 2014r. o 8:51
Nie ma ani jednej oferty z miasta ani okolic.
A przecież mógłby być chociaż wstęp na Orkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.