Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Anna Zug!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolejna kolizja na skrzyżowaniu Dolnych Młynów z Cieszkowskiego
~~Kierownica niezalogowany
23 maja 2017r. o 23:44
~~poszkodowana napisał(a): Jechałam prawidłowo. Czegoś takiego się nie spodziewałam. Zostałam bez auta i z samymi problemami ze strony ubezpieczyciela . Dziękuję Państwu prawa za takie traktowanie .

Co znaczy wg. Ciebie "prawidłowo"?
Dzięki Twojej odpowiedzi może wielu kierowców zrozumie, jak uniknąć zderzenia jadąc drogą z pierwszeństwem przejazdu.

A może ubezpieczyciel ma rację?

Ludzie, dajcie spokój. 70% kierowców to nieudacznicy. Nie ma o czym gadać.
Albo władza zrobi porządek, albo będzie druga Rosja.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~c niezalogowany
24 maja 2017r. o 10:28
~~ napisał(a): W godzinach szczytu i nie tylko,trudno wyjechać z Dolnych Młynów,bo obwodnicą auta pędzą dużo szybciej aniżeli dozwolone 50.Żadnej kontroli prędkości tam nie ma.A swoją drogą,dlaczego przed rondem zgorzeleckim stoi znak ograniczenia prędkości do 50,skoro cały czas jest to teren zabudowany,a podwyższenia prędkości dopuszczalnej wcześniej nie było?Kto to oznakowuje?To skrzyżowanie istotnie należy jak najszybciej przebudować,albo światła,albo rondo.



"A swoją drogą,dlaczego przed rondem zgorzeleckim stoi znak ograniczenia prędkości do 50,skoro cały czas jest to teren zabudowany,a podwyższenia prędkości dopuszczalnej wcześniej nie było?Kto to oznakowuje?"

widac że nie znasz znaczenia znaków drogowych, otóż to niewiarygodne ale tu cie zaskocze bo w terenie zabudowanym ograniczenie prędkości do 50/h obowiązuje w godzinach od 5-00 do 22-59 a w godzinach od 23-00 do 4-59 obowiązuje prędkość i tu cie zaskocze do 60/h. i skoro przed rondem jest znak ograniczenia do 50/h to znaczy że całą dobę to ograniczenie obowiazuje. proponuję sie douczyc bo jesli jestes kierowcą a nie znasz zasad ruchu drogowego to strach na ciebie trafic na drodze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 maja 2017r. o 10:41
~~poszkodowana napisał(a): Jechałam prawidłowo. Czegoś takiego się nie spodziewałam. Zostałam bez auta i z samymi problemami ze strony ubezpieczyciela . Dziękuję Państwu prawa za takie traktowanie .


powinnas dostać samochód zastępczy na koszt ubezpieczyciela sprawcy, rozumiem że ubezpieczyciel robi problemy, kuzynka w takim przepadku wzięła samochód z wypożyczalni(tak doradził radca prawny) i fakture dała ubezpieczycielowi i musiał zapłacić. jesli masz ac to sprawa dużo łatwiejsza bo zgłaszasz do swojego ubezpieczyciela i dostajesz samochód zastępczy od niego i twój ubezpieczyciel już kwestkie formalne i finansowe załatwia sam z ubezpieczycielem sprawcy a ty niczym sie nie martwisz. przynajmniej tak to było u mnie, ale może zależy w jakiej firmie masz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 maja 2017r. o 14:56
~~c napisał(a):
~~ napisał(a): W godzinach szczytu i nie tylko,trudno wyjechać z Dolnych Młynów,bo obwodnicą auta pędzą dużo szybciej aniżeli dozwolone 50.Żadnej kontroli prędkości tam nie ma.A swoją drogą,dlaczego przed rondem zgorzeleckim stoi znak ograniczenia prędkości do 50,skoro cały czas jest to teren zabudowany,a podwyższenia prędkości dopuszczalnej wcześniej nie było?Kto to oznakowuje?To skrzyżowanie istotnie należy jak najszybciej przebudować,albo światła,albo rondo.



"A swoją drogą,dlaczego przed rondem zgorzeleckim stoi znak ograniczenia prędkości do 50,skoro cały czas jest to teren zabudowany,a podwyższenia prędkości dopuszczalnej wcześniej nie było?Kto to oznakowuje?" Drogi adwersarzu,chyba jeżdzisz tylko po Bolesławcu ,nigdzie takich absurdów drogowych

widac że nie znasz znaczenia znaków drogowych, otóż to niewiarygodne ale tu cie zaskocze bo w terenie zabudowanym ograniczenie prędkości do 50/h obowiązuje w godzinach od 5-00 do 22-59 a w godzinach od 23-00 do 4-59 obowiązuje prędkość i tu cie zaskocze do 60/h. i skoro przed rondem jest znak ograniczenia do 50/h to znaczy że całą dobę to ograniczenie obowiazuje. proponuję sie douczyc bo jesli jestes kierowcą a nie znasz zasad ruchu drogowego to strach na ciebie trafic na drodze
Drogi adwersarzu,chyba jeżdzisz tylko po Bolesławcu,bo gdzie indziej takich absurdów drogowych nie widać.Każdemu powinno być wiadome,że w Polsce/tylko w Polsce/,jest nocne podwyższenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym,choć ma być zniesione.Idąc Twoim tokiem rozumowania,rodzi się pytanie,dlaczego akurat przed rondem postawiono ten znak "przypominający".Czyżby ktoś pokonywał to rondo nocą 60/godz.?Może Ty tak jeżdzisz?Twierdzę,że to absurd.A jeśli chodzi o Twój dalszy komentarz,to przecież nie wiesz,jakie mam uprawnienia i jakie doświadczenia i gdzie.Zapewniam Cię,że nie stwarzam zagrożenia na drodze,a niejednemu rozpędkowi uratowałem życie, ustępując na drodze.Przepisy ruchu drogowego mam we krwi i w głowie,spoko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.