Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Komedia "Ożenek" w bolesławieckim teatrze

~mentor niezalogowany
26 listopada 2014r. o 8:51
Mnie też wyproszono na balkon, bo ktoś wcześniej otrzymał to miejsce. A rozdawanie wejściówek na "Bośnię", to dopiero były numery! Zamawiam wejściówki w sierpniu, a w listopadzie proponują mi 2 wejściówki na balkonie. Jedno miejsce na początku balkonu a drugie na końcu! To jest nagroda za 3 miesiące oczekiwania!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emem niezalogowany
26 listopada 2014r. o 8:57
~Numer 2 napisał(a): Do tej pory bez podania rozstrzygnięcia ?


Proponuje czytac ze zrozumieniem - zwyciezcy zostali poinformowani o nagrodzie telefonicznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2014r. o 9:13
Właśnie - proponuję czytać ZE ZROZUMIENIEM !

"Wyniki zostaną ogłoszone na TEJ stronie 25.11.2014 ok. godz. 13:00"

Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2014r. o 21:57
...czyli ęmem nie potrafi czytać ze zrozumieniem :D "na TEJ stronie", to nie to samo, co "przez telefon" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2014r. o 10:52
~mentor napisał(a): Mnie też wyproszono na balkon, bo ktoś wcześniej otrzymał to miejsce. A rozdawanie wejściówek na "Bośnię", to dopiero były numery! Zamawiam wejściówki w sierpniu, a w listopadzie proponują mi 2 wejściówki na balkonie. Jedno miejsce na początku balkonu a drugie na końcu! To jest nagroda za 3 miesiące oczekiwania!


Ten Teatr ma służyć widocznie tylko lokalnym kacykom, którzy mogą w każdej chwili decydować, gdzie chcą siedzieć, przez co wprowadzają bałagan, a kierownictwo tego przybytku nie chce tego zmienić :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza