Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu
BolecFORUM Nowy temat

Kto był lepszy w czwartkowej debacie?

10114
#alter nieaktywny
22 maja 2015r. o 21:37
bieda napisał(a): wracając do tematu to zawiodłem się na Dudzie, bo myślałem, że chłop będzie trochę mądrzej gadał. Wg mnie Komorowski wypadł lepiej w tej debacie.


Komorowski przegrał debatę już na początku, kiedy ostatecznie symbol Platformy nieObywatelskiej wylądował przy butach Moniki Olejnik! Upadek PO :)

[img=1432323443_3c4ro3w.jpg]

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
22 maja 2015r. o 21:47
tym mnie właśnie Duda zawiódł bo zamiast rozmawiać merytorycznie i odpowiadać na pytania dziennikarzy to zaczepiał Komorowskiego ale i tak większość z tych zaczepek przegrał a ten epizod z Orzełkiem to z kretesem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
22 maja 2015r. o 21:50
bieda napisał(a): tym mnie właśnie Duda zawiódł bo zamiast rozmawiać merytorycznie i odpowiadać na pytania dziennikarzy to zaczepiał Komorowskiego ale i tak większość z tych zaczepek przegrał a ten epizod z Orzełkiem to z kretesem.


Bieda, po prostu się czepiasz.

[img=1432324200_yzod490.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
22 maja 2015r. o 21:53
bieda napisał(a): tym mnie właśnie Duda zawiódł bo zamiast rozmawiać merytorycznie i odpowiadać na pytania dziennikarzy to zaczepiał Komorowskiego ale i tak większość z tych zaczepek przegrał a ten epizod z Orzełkiem to z kretesem.


Przecież to Komorowski zaczął przyszywać łaty partyjne!

Nie mogę się z Tobą zgodzić, w żadnym punkcie :) W pierwszej debacie Komorowski był agresywny i nerwowy to Ci się wtedy podobało. Teraz, kiedy Duda zaczął się w ten sam sposób bronić to już Ci się przestało podobać?

Komorowski przegrał swoją przespaną kadencją. Ostatni tydzień to po prostu się ośmieszał :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
22 maja 2015r. o 21:59
nie oglądałem pierwszej, odnoszę się do drugiej debaty. Wiązałem z Dudą duże nadzieje to ze względu na niego wczoraj oglądałem tą debatę. Myślałem, że będzie bardziej sensownie gadał. Prawda jest taka, że zawiodłem sie na Dudzie a nie zachwyciłem Komorowskim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
22 maja 2015r. o 22:00
bieda napisał(a): nie oglądałem pierwszej, odnoszę się do drugiej debaty. .


Dlatego nie widzisz całości obrazu ;)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2015r. o 23:07
bieda napisał(a): nie oglądałem pierwszej, odnoszę się do drugiej debaty. Wiązałem z Dudą duże nadzieje to ze względu na niego wczoraj oglądałem tą debatę. Myślałem, że będzie bardziej sensownie gadał. Prawda jest taka, że zawiodłem sie na Dudzie a nie zachwyciłem Komorowskim.



Nic nie straciłeś..Duda tak samo z kretesem przegrał pierwszą debatę jak i drugą. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dawid Sarbak
REKLAMA Krzysztof Mróz
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!