Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dawid Sarbak
REKLAMA Krzysztof Mróz
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Badania czy handel w CWP?
~ala niezalogowany
30 stycznia 2015r. o 23:20
Głupota ani nieuwaga nie mają nic wspólnego z wiekiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
31 stycznia 2015r. o 8:24
Dlaczego Urząd Miasta i jakim prawem wynajmuje swoje pomieszczenia za 100 zł netto za 8 godzin takim pseudo firmom, które oszukują ludzi.

To niemoralne. I to jeszcze w tym udział bierze Centru Wpierania Przedsiębiorczości.

Czy to oznacza, że wspiera taką "przedsiębiorczość", wstyd panie prezydencie, mam nadzieje, że wyciągnie pan odpowiednie wnioski.

Podpisywać z kimś umowę i nie dowiedzieć się co robią, że żerują na naiwności ludzi, to bardzo nieprofesjonalne.

A może to czysta głupota?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2015r. o 9:30
~ napisał(a): Nie ma tu żadnej winy CWP. Walczyć trzeba z naiwnością ludzi którzy lecą, jak ćmy do lampy, na hasło "za darmo!". Nie ma niczego za darmo
!!


Jak coś jest gratis - to trzeba za to podwójnie zapłacić ;)

stary slogan żydowski: Panie u mnie tak tanio, że nawet darmo to nie będzie tak tanio jak u mnie.

Naiwnych nie sieją sami się rodzą,
a o uczciwych naprawdę trudno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~biznełumen niezalogowany
31 stycznia 2015r. o 15:15
Ale o co chodzi? Centrum Wspierania Przedsiębiorczości wsparło przedsiębiorczych? Wsparło. A że czasem przedsiębiorczość jest zwykłym geszeftem, to już inna para kaloszy. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
31 stycznia 2015r. o 16:38
sami jesteście naiwni wystarczy PO patrzec na parking karfouryła wiecznie pełno ludzi ,a przy kasach to już zgroza pełne koszyki,ludzie kochani tj śmieciowe jedzenie śmieciowe w pewnym sensie,E, sól drogowa i barwniki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2015r. o 17:01
Żal 4 litery ściska ze ciebie nie stać na takie zakupy.,,Tsza'' się było uczyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zosia niezalogowany
1 lutego 2015r. o 12:11
Przecież na takie darmowe badania są wysyłane zaproszenia na
mammografię czy cytologię. To nie wiadomo czy iść na takie badania czy nie, skoro tak oszukują. Ci wzięli się na sposób i nie
dzwonili telefonicznie tylko zrobili ulotki pod wiarygodną firmą.
Ja też się dałam nabrać na te badania. Teraz ludzie rezygnują z telefonów stacjonarnych przez tego typu naciągaczy. Dzwonią nawet w soboty i niedziele, nie dają spokoju.

Pozdrawiam Bolec.Info i dziękuję za szybkie działania i dbanie o dobro bolesławian.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
1 lutego 2015r. o 12:51
~ napisał(a): Żal 4 litery ściska ze ciebie nie stać na takie zakupy.,,Tsza'' się było uczyć
zdziwiła byś się krowo na jakie zakupy mnie stać,wyroby wędliniarskie swojskie,chleb jaja swojskie,drób gęsi kury swojskie,miłego rosołu z kostki rosołowej.anonimowy anonimie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dawid Sarbak
REKLAMA Krzysztof Mróz