Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dawid Sarbak
REKLAMA Krzysztof Mróz
BolecFORUM Nowy temat

Kuchenka Gazowo elektryczna MASTERCOOK 60CM

5061
#DBL nieaktywny
6 marca 2015r. o 19:07
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9868
#CHUDA9296 nieaktywny
6 marca 2015r. o 21:47
o duzo sobie pani ceni ta kuchenke!!! skoro pani wczoraj kupila ja za 100 zl od mojej kolezanki a dzis chce pani ja sprzedac za 350zl pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3053
#iga1 nieaktywny
6 marca 2015r. o 21:53
ja oddałam podobną 50CM za darmo :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5061
#DBL nieaktywny
7 marca 2015r. o 0:44
CHUDA9296 napisał(a): o duzo sobie pani ceni ta kuchenke!!! skoro pani wczoraj kupila ja za 100 zl od mojej kolezanki a dzis chce pani ja sprzedac za 350zl pozdrawiam
a kto zabronił kupować taniej i sprzedawać?Jakiś zakaz istnieje?Nie wiem nic o tym.Zal komus cos sciska czy jak? A dla mnie to możecie nowe Merc kupować w salonie i oddawać za piwko,co mnie to obchodzi?Czy ktoś komuś zabroni?POZDRAWIAM ZAWISTNYCH LUDZI!


Dopisane 07.03.2015r. o godz. 00:36:

iga1 napisał(a): ja oddałam podobną 50CM za darmo :D :P
no i?co mnie to obchodzi??MASAKRA.

ZAWISC LUDZKA NIE ZNA GRANIC.ODDAWAJ DALEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dopisane 07.03.2015r. o godz. 00:38:

żygac sie chce na takich darmozjadów jak wy.szkoda ze moderacji na te szarancze nie ma.żegnam


Dopisane 07.03.2015r. o godz. 00:44:

iga1 napisał(a): ja oddałam podobną 50CM za darmo :D :P
widzisz podobna nie znaczy taka sama!trzeba bylo do mnie zadzwonic to bys miala stowke za nią heh a tak oddałas za darmo i cieszysz sie nie wiem z czego!

Pracujesz?masz pensje stałą?nie musisz kombinować?ciesz sie!ja naleze do tych co założyli firmę i kombinuja jak moga na podatki zus i na chleb! A ty dalej siedz komentuj i niszcz ogłszenia czyjes i czyjąś pracę !i ty druga kolezanko koleżanki także.tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu
REKLAMA Anna Zug!