Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Loteria z paragonami fiskalnymi już w listopadzie 2015
~ja niezalogowany
12 lipca 2015r. o 10:43
9 mln = koszt loterii itp
1,2 mln = wartosc nagród dla uczestników

różnica makabryczna, a wszystko to z naszych podatków
teraz Panstwo straci na kosztach loterii a szara strefa uboższa z całą pewnoscia nie bedzie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
12 lipca 2015r. o 10:43
9 mln = koszt loterii itp
1,2 mln = wartosc nagród dla uczestników

różnica makabryczna, a wszystko to z naszych podatków
teraz Panstwo straci na kosztach loterii a szara strefa uboższa z całą pewnoscia nie bedzie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
12 lipca 2015r. o 10:43
9 mln = koszt loterii itp
1,2 mln = wartosc nagród dla uczestników

różnica makabryczna, a wszystko to z naszych podatków
teraz Panstwo straci na kosztach loterii a szara strefa uboższa z całą pewnoscia nie bedzie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lipca 2015r. o 11:35
~ja napisał(a): 9 mln = koszt loterii itp
1,2 mln = wartosc nagród dla uczestników

różnica makabryczna, a wszystko to z naszych podatków
teraz Panstwo straci na kosztach loterii a szara strefa uboższa z całą pewnoscia nie bedzie :D


Slusznie.nie ma tu logiki.jest tylko pokazowka,ze cos sie robi,co za glupota,rece i wszystko inne opadaj:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lipca 2015r. o 13:42
~jaki traki napisał(a): ABu dabi tubi tabi joko noko ali kaki 35 vs 100 kto jaki taki maik.wong kong lekjk geng zasu tabi jaszi sumi. slabi. kanie. krapki.nifdt edej slabi.



wy pier da laj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kwota wolna niezalogowany
12 lipca 2015r. o 21:04
~ja napisał(a): szara strefa to zwykle drobne dorabianie na przezycie.Taki rodzaj szarej strefy musi istniec bo to czesto jedyny sposob zwiazac koniec z koncem.Panstwo nie chce tego bo nie ma kontoli nad gotowka krazaca miedzy ludzmi.Panstwo chce,zebysmy wszyscy mieli konta bankowe i wszystko odbywalo sie bezgotowkowo.Wtedy wszystko o nas bedzie wiedzialo-pelna kontrola-a to juz jest ubezwlasnowolnienie.


a kwota wolna załatwi temat czy nie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lipca 2015r. o 9:54
PanM napisał(a): Skoro mamy możliwość pracować legalnie a pracodawca legalnie może sobie to odpisać to po co obie strony miały by schodzić do podziemia.?

Podatek dochodowy to nie jedyna danina, która obciąża nasze wynagrodzenia. Zapomina Pan o ZUS-ie. A ten stanowi jeszcze pokaźniejszy wydatek dla pracodawcy i dla pracownika.
Sama kwota wolna w temacie szarej strefy niewiele zmieni. Jaki ma pan pomysł na składki ZUS?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~meter niezalogowany
12 lutego 2016r. o 10:30
Najtrudniej chyba zdobyć paragon od dentysty żeby zarejestrować w Narodowej Loterii Paragonowej Ministerstwa Finansów , http://www.nowygabinet.pl/index.php/sim/2562-kasa-fiskalna-w-praktyce-stomatologicznej.html
zwykle chodzę raz w roku na przegląd i nic się nie dzieje ale tych ze sklepu już trochę mi się nazbierało. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.