Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dawid Sarbak
REKLAMA Krzysztof Mróz
BolecFORUM Nowy temat

Metamorfozy z Salonem Moryson

~lou niezalogowany
5 października 2015r. o 13:44
Ja nic nie mam do tego, że się reklamują. Jak komuś zależy to ok, przecież to nie jest niedozwolone.
Sama jednak oddałam głos na tę z Pań, której metamorfoza wg mnie się rzeczywiście przyda. A nie na jakąś małolatę, która ma jednego dnia widzimisię odnośnie zielonych włosów, a drugiego fioletowych...
I nie piszę tego ze złośliwości lecz, ot ze zwykłej oceny sytuacji.
Wśród tych niektórych pięknych i uroczych fotek dziewcząt z gładką skórą, są takie, które metamorfoza odmłodzi. Może nie wiedzą jaki makijaż im pasuje, jak wystylizować włosy aby pasowały do owalu twarzy... a może mają jeszcze inne powody, jak lenistwo, czy zaniedbanie, których nie należy roztrząsać. Dzięki temu może się nauczą czegoś, odżyją, nie wiem...
Aczkolwiek uważam, że głos oddany na energiczną kobitkę, która nie ma większego problemu aby zmienić swój image, jest głosem zmarnowanym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Wojciech Smoliński
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo