Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Miała w domu 20 kg nielegalnego tytoniu
~Księżycowy chemik niezalogowany
19 listopada 2015r. o 22:24
Tytoń z banderolą smakuje lepiej od takiego z worka ? Zdrowszy ? Mniej rakotwórczy ? Nie palę i się nie znam, ale wiem, że po wódce z banderolą głowa boli, a po bimbrze nie.

A ci dzielni policjanci to na pewno policjanci, czy siepacze koncernów tytoniowych ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rolnik niezalogowany
20 listopada 2015r. o 0:32
To jak rolnik ma w domu tytoń, to też przestępstwo?

Akcyza, podatki, kary na każdym kroku, a jak trzeba coś od państwa to cię odsyłają od Ajnasza do Kajfasza.

A gdzie ta nasza wolność?
Chcesz pić, to pij. Chcesz jeść, to jedz. Chcesz ćpać, to walnij sobie nawet złotego strzała. Chcesz palić i truć się, to się truj.
Twoje życie i twoja sprawa, ale u nas to "państwo" ma za ciebie o wszystkim decydować.

Jakieś JAJA i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
20 listopada 2015r. o 14:13
skąd wzięliście taka kosmiczna cenę ze za kilogram tytoniu trzeba dać ponad 200zl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mgn niezalogowany
29 listopada 2015r. o 18:08
Mieszka nas 4 osoby z tego każdy pali przychodzą do nas znajomi nie ukrywam którzy tak jak i my nie zarabiają kokosów :( taki worek miał nam wystarczyc na dwa trzy miesiące a na internecie zdążają się dobre oferty aż czasem żal im odmówić :(po raz pierwszy kupiłam tytoń myślałam że trochę zaoszczędzimy...a tu klops...nie zdążyłam go nawet otworzyć jak pech to pech...teraz zamiast oszczędności stracę i to sporo ...nie byłam nawet świadoma konsekwencji myślałam że będzie to jakiś mandat a tu ....nawet nie wiem czego się spodziewać...masakra jakąś...pozdrawiam wszystkich palących bo ja chyba rzucę. ...się z mostu hehehe..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Cezary Przybylski