Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mieszkanie z TBS z udziałem własnym od 29 tys.
1799
#koehl nieaktywny
2 maja 2014r. o 12:45
~@ napisał(a): Czy można w dalszym ciagu starac sie o mieszkanie w TBS-ie ????
Jeżeli ktoś mieszka w małym mieszakniu jeszcze z rodzicami, czy jest jakaś szansa ???????


szansa zawsze jest,tylko aby sie starac o takie mieszkanie trzeba spelnic kilka warunkow,no i wiadomo musi się zwolnic jakies mieszkanie,a kolajka chętnych tez jest zapewne!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2014r. o 15:13
Z końcem maja zwolni się kawalerka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
14 czerwca 2014r. o 20:24
pirotechnik napisał(a): Witam. Ma ktos z was numer pod ktorym dyzuruje ktos z zarzadu tbs? ...
Na klatce mam naklejone niby nowe numery ale sa one przerwane i niemozliwe do odczytu... pod tymi "starymi" numerami nikt nie odbiera...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2014r. o 20:59
moderator napisał(a):
pirotechnik napisał(a): Witam. Ma ktos z was numer pod ktorym dyzuruje ktos z zarzadu tbs? ...
Na klatce mam naklejone niby nowe numery ale sa one przerwane i niemozliwe do odczytu... pod tymi "starymi" numerami nikt nie odbiera...


http://www.tbsboleslawiec.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123456789 niezalogowany
31 lipca 2014r. o 20:41
TBSa już nam stawiają, jest może ktoś chętny z mieszkaniem 60-70m2 na zamianę za 48m2? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.