Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Moja Bośnia
~Olo niezalogowany
5 marca 2015r. o 13:00
Pięknoduch powiatowy, w powiecie bez problemów... Spektakle i teatr najważniejszy? Gdzie ja żyję!?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~luk niezalogowany
5 marca 2015r. o 13:44
~Olo napisał(a): Pięknoduch powiatowy, w powiecie bez problemów... Spektakle i teatr najważniejszy? Gdzie ja żyję!?


Olo twój entuzjazm zwala z nóg! Mam dla ciebie radę - wyprowadź się, zrobi ci się lżej;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fan niezalogowany
5 marca 2015r. o 14:34
Luk, pensje z moich podatkow jak ci sie pobiera? Olo ma racje... to juz nie jest brak przyzwoitosci, to trudno nazwac. Krol fejsbuka totalnie oderwany od rzeczywistowisci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MrWhite niezalogowany
5 marca 2015r. o 15:23
Rozwój, nowoczesne technologie, nauka a nie Bośnia panie polonisto od siedmiu boleści. Albo wyjedźcie tam wszyscy. Ręce opadają k...a :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2015r. o 18:55
~fan napisał(a): Luk, pensje z moich podatkow jak ci sie pobiera? Olo ma racje... to juz nie jest brak przyzwoitosci, to trudno nazwac. Krol fejsbuka totalnie oderwany od rzeczywistowisci


Mr fan tak się składa, że na swoją pensje sam ciężko pracuje i nie liczę na niczyje podatki również Twoje, ale jak uczciwie płacisz to chwała ci za to. Jak tez pośrednio utrzymuje urzedników. Ja życzę każdemu burmistrzowi, urzędnikowi, naczelnikowi i innemu wójtowi takiego kontaktu z ludźmi. Mamy 21 wiek a wielu podobnych urzędasów nawet nie potrafi włączyć komputera. Niech się chwali, przynajmniej wiesz na co idą Twoje podatki, chyba że ta wiedza ci przeszkadza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2015r. o 18:58
~MrWhite napisał(a): Rozwój, nowoczesne technologie, nauka a nie Bośnia panie polonisto od siedmiu boleści. Albo wyjedźcie tam wszyscy. Ręce opadają k...a :|


W życiu oprócz dróg, chodników, dziur w drodze, szpitala, szkół, basenów i tysiąca ławek jest coś jeszcze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tytus niezalogowany
5 marca 2015r. o 19:28
~ napisał(a):
~MrWhite napisał(a): Rozwój, nowoczesne technologie, nauka a nie Bośnia panie polonisto od siedmiu boleści. Albo wyjedźcie tam wszyscy. Ręce opadają k...a :|


W życiu oprócz dróg, chodników, dziur w drodze, szpitala, szkół, basenów i tysiąca ławek jest coś jeszcze...


...tak, jest wycieczka za nasze pieniądze, z której nic nie wynika. Zwykłe mydlenie oczu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2015r. o 6:28
~tytus napisał(a):
~ napisał(a):
~MrWhite napisał(a): Rozwój, nowoczesne technologie, nauka a nie Bośnia panie polonisto od siedmiu boleści. Albo wyjedźcie tam wszyscy. Ręce opadają k...a :|


W życiu oprócz dróg, chodników, dziur w drodze, szpitala, szkół, basenów i tysiąca ławek jest coś jeszcze...


...tak, jest wycieczka za nasze pieniądze, z której nic nie wynika. Zwykłe mydlenie oczu.


Coś mi się wydaje że MrWhite to też polonista z ambicjami jak starosta - tylko bez większych sukcesów;)
Ale w Bolesławcu to tak generalnie rządzą byli nauczyciele...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.