Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Najważniejsze języki obce, które zagwarantują nam pracę
~Połykaczka kijanek niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 12:56
Języków to niech się uczą goje od zmywaka, Ja tam wolę postudiować język handlowy z Tory i Talmudu. To zagwarantuje mi brak pracy i pieniądze goja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
23 czerwca 2016r. o 9:44
A może by tak zacząć od ojczystego :)

"Mowa o języku niemiecki",
"Dlatego chcą posiadać lepsze perspektywy na zatrudnienie trzeba postawić na znajomość języków obcych".

PS.
Przeczytałem tylko 2% tekstu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Banan niezalogowany
24 czerwca 2016r. o 12:48
Coś w tym chyba jest ;d Ja znam węgierski i tam, mam bardzo fajną pracę gdzie wykrozystuję go na codzień. Tivron ;d
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2016r. o 18:52
To powiadacie , że aby dostać dobrą pracę we własnym kraju trzeba znać jakoweś języki obce? W takim razie co to za kraj?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2016r. o 21:17
kajtek68 napisał(a): A może by tak zacząć od ojczystego :)

"Mowa o języku niemiecki",
"Dlatego chcą posiadać lepsze perspektywy na zatrudnienie trzeba postawić na znajomość języków obcych".

PS.
Przeczytałem tylko 2% tekstu ;)


Mi po "Język anielski jest niezbędny w kontaktach z zagranicznymi partnerami biznesowymi." też odechciało się dalszego czytania :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k1p niezalogowany
24 czerwca 2016r. o 23:18
Dawno temu jeden Niemiec, gdy próbowałam dogadać się z nim po angielsku, powiedział do mnie: "jesteśmy w Niemczech, rozmawiajmy po niemiecku"
Kilka lat później spotkaliśmy się w Polsce. Oczywiście zaczął rozmowę swoim ojczystym języku. Wtedy powiedziałam, że jesteśmy w Polsce, rozmawiajmy po polsku.
Gdziekolwiek nie pojedziemy, wymagają od nas, abyśmy rozmawiali w ich języku. Wymagajmy w Polsce tego samego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.