Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dawid Sarbak
REKLAMA Krzysztof Mróz
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy radiowóz
~Polonez niezalogowany
5 marca 2015r. o 22:12
O ja P***d**e co za żenada! 100 osób odbiera jakis złom dla po**cji. Nie, no jakas masakra- faktycznie zmierzamy ku Europie :-) Pewnie stół scchabowymi i szampanem zastawiony, każdy sobie delegacje wypisał i git! Nawet byście się nie ośmieszali taką wstawką. Nowy radiowóz- buahahahaha...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
5 marca 2015r. o 22:42
Panowie policjanci , prosze brać przykład z naszego kochanego Prezydenta i golić wąsy :D kobiety również bo i im sie zdarza !! !!

Zmoderowano 06.03.2015 godz.13:34 - powód: 0fftop (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11564
#wilczek nieaktywny
6 marca 2015r. o 10:42
Od 4 marca? wolne żarty skąd wy takie informacje bierzecie? mają go już dobre 2 miesiące. Codziennie mijam to cudo jadąc do pracy. Prawdziwe auto pościgowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lol niezalogowany
6 marca 2015r. o 10:56
Czwartego marca mało się z nim nie zderzyłem w Łaziskach obok niebieskiego buraka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
6 marca 2015r. o 11:56
inteligentny człowiek to z małych rzeczy potrafi się cieszyć,a przygłup to nawet z dużych nie ma radochy,ot cała filozofia,więcej pijaczków wyłapią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
6 marca 2015r. o 14:50
~ napisał(a):
W Niemczech nigdy nie miałem kontroli dla kontroli. Szukania dziury w całym i pretekstu do wystawienia mandatu. Bo w polsce policja jest tylko do wystawiania mandatów stosując różnego typu pułapki na kierowców. Bezpieczeństwo to oni mają głęboko w d...

Przez 10 lat jeździłem do niemiec i niejednokrotnie zdarzały mi się kontrole i wybebeszanie auta, ot tak sobie bo polskie blachy i pewnie fajki przemycam, wystarczyło przejechać granice, nie wspomnę o blokowaniu autostrady, zwłaszcza "28" w okolicach Oldenburga i ściąganiu wszystkich aut, jak leci, do kontroli, podczas której dziwne poczucie że jestem przestępcą, policja ręce na broni zawsze miała.
Myślę że sama obecność policji na drodze powoduje ostrożniejszą jazdę i zdjęcie nogi z gazu.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2015r. o 22:01
to nic innego jak ratowanie budzetu...


Zmoderowano 06.03.2015 godz.22:44 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAKozłowski do Sejmiku
REKLAMAKozłowski do Sejmiku