Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obraz nędzy i rozpaczy
~ niezalogowany
9 maja 2015r. o 7:19
~też mieszkaniec Słowackiego napisał(a): Parking jest w tym miejscu potrzebny bardziej niż mieszkania socjalne. To centrum miasta, wkoło pełno bloków. Z pewnością nie powinno być tam mieszkań komunalnych, bo najczęściej mieszka w nich patologia, której nie chce się pracować. Ja mam pracę na etat, ale żeby zarobić więcej pracuję dodatkowo i nie siedzę na ławeczce z piwkiem pod blokiem. Dlaczego mam przepraszać za to, że skończyłem studia i kupiłem mieszkanie na kredyt. Samochód kupiłem, bo zarobiłem i też chcę go zaparkować, a nie wnerwiać się za każdym razem bo za mało miejsc. Najlepiej dostać mieszkanie od państwa i się wypowiadać, że potrzebne. Poza tym remont tego zniszczonego budynku pochłonie tyle kasy z naszych podatków, że chyba lepiej zbudować nowy w innym miejscu!
Nie pyknie ci z kredytem to sam bedziesz siedział z piwkiem na ławeczce i bedziesz patologia w mieszkaniach socjalnych nie tylko mieszka element bara.... tępy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2015r. o 9:52
~też mieszkaniec Słowackiego napisał(a): Parking jest w tym miejscu potrzebny bardziej niż mieszkania socjalne. To centrum miasta, wkoło pełno bloków. Z pewnością nie powinno być tam mieszkań komunalnych, bo najczęściej mieszka w nich patologia, której nie chce się pracować. Ja mam pracę na etat, ale żeby zarobić więcej pracuję dodatkowo i nie siedzę na ławeczce z piwkiem pod blokiem. Dlaczego mam przepraszać za to, że skończyłem studia i kupiłem mieszkanie na kredyt. Samochód kupiłem, bo zarobiłem i też chcę go zaparkować, a nie wnerwiać się za każdym razem bo za mało miejsc. Najlepiej dostać mieszkanie od państwa i się wypowiadać, że potrzebne. Poza tym remont tego zniszczonego budynku pochłonie tyle kasy z naszych podatków, że chyba lepiej zbudować nowy w innym miejscu!
nikt ci za nic nie kaze za nic przepraszac wiec nie uzalaj sie nad soba ze dorobiles sie tego i owego tylko ci parkingu brakuje dlatego trzeba budynek zlikwidowac.uczepiles sie mieszkan socjalnych tak jakby tylko takie mogly tam byc. Moga tez byc mieszkania do kupienia, do wynajecia i wtedy nie bedzie cie w oczy gryzc ze ktos siedzi na lawce, pije piwo a ty w tym czasie zarabiasz na lepszy trunek albo wypasiony samochod. Jedni ciesza sie ze maja dach nad glowa, jedzenie, rachunki i piwo na lawce a inni charuja na nowe widzimisie a i tak nie sa zadowoleni bo im parkingu brak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2015r. o 9:55
~też mieszkaniec Słowackiego napisał(a): Parking jest w tym miejscu potrzebny bardziej niż mieszkania socjalne. To centrum miasta, wkoło pełno bloków. Z pewnością nie powinno być tam mieszkań komunalnych, bo najczęściej mieszka w nich patologia, której nie chce się pracować. Ja mam pracę na etat, ale żeby zarobić więcej pracuję dodatkowo i nie siedzę na ławeczce z piwkiem pod blokiem. Dlaczego mam przepraszać za to, że skończyłem studia i kupiłem mieszkanie na kredyt. Samochód kupiłem, bo zarobiłem i też chcę go zaparkować, a nie wnerwiać się za każdym razem bo za mało miejsc. Najlepiej dostać mieszkanie od państwa i się wypowiadać, że potrzebne. Poza tym remont tego zniszczonego budynku pochłonie tyle kasy z naszych podatków, że chyba lepiej zbudować nowy w innym miejscu!
dlaczego nowy w innym miejscu zbudowac a nie w tym gdzie jest? Zebys mial gdzie parkowac?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza