Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
OC drożeje, ale możliwe że Ty oszczędzisz!
~mfind niezalogowany
18 lipca 2016r. o 11:19
Sprawa jest prosta: przed zakupem należy wykonać porównanie cen i sprawdzić gdzie obecnie w tym roku najtaniej kupimy OC. Tym sposobem unika się podwyżek i kilkaset złotych zostaje na paliwo :)

Pozdrawiam,
Łukasz,
Porównywarka ubezpieczeń mfind
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2016r. o 17:58
to jest reklama , jeśli komuś zależy na najtańszym oc , to mogę polecić o 30-40% taniej niż w bolesławcu i w tym rankomacie , tyle że trzeba do żagania sobie podjechać , jeśli ktoś zainteresowany to podam , żeby nie było że reklama, z własnego doświadczenia .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2016r. o 18:57
można albo zmieniać ubezpieczyciela co rok lub trzymać się z jednym latami. ja lubie to drugie. mam w tym roku zniżki 60% + 10 % [dzieki ubezpieczeniu siebie w tej firmie] + 5 % bonusu 2016 , łacznie 75 % , za cały pakiet na auto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bitek.pl niezalogowany
18 lipca 2016r. o 22:22
Ja ubezpieczam się u Rafała Wróbla, od lat, zawsze znajdzie najlepszą ofertę dla mnie, pilnuje terminów wpłaty składek i końca ubezpieczenia. Przynajmniej to mam z bani. Gorąco polecam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2016r. o 22:39
~ napisał(a): można albo zmieniać ubezpieczyciela co rok lub trzymać się z jednym latami. ja lubie to drugie. mam w tym roku zniżki 60% + 10 % [dzieki ubezpieczeniu siebie w tej firmie] + 5 % bonusu 2016 , łacznie 75 % , za cały pakiet na auto


ja mam 80 zmieniając
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ubezpieczony niezalogowany
20 lipca 2016r. o 10:46
Ja miałem ubezpieczone auto u w/w wymienionego Rafała W. Przez przypadek trafiłem do innego pośrednika gdzie dostałam porządne zniżki i o prawie 150 tańszą polisę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
20 lipca 2016r. o 13:38
Na dofinansowanie patologi trzeba skąd wziąć kasiorę .Dobra zmiana działa ha ha ha a jeszcze nie koniec wybryków Kaczora .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rm niezalogowany
25 lipca 2016r. o 9:50
Porównuję ceny Oc ale na kilku porównywarkach.Najtaniej policzył mi OC w tym roku kalkulator cuk.Jednego ubezpieczyciela się nie trzymam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza