Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

ODDAM OWCZAREK NIEMIECKI DLUGOWLOSY

5763
#partycyp nieaktywny
26 marca 2015r. o 12:43
Do sprzedającego : wyobraź sobie że da się . Tylko masz do wyboru kasa albo przyjaciel. Odsyłam do stron przewoźników -tam jest czarno na białym jakie trzeba spełnić wymogi i ponieść koszty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7035
#tomciowis nieaktywny
26 marca 2015r. o 18:09
max 300 €. Nie wiem jak inni przewoźnicy ale pewnie nie drożej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10596
#zwierzolub nieaktywny
26 marca 2015r. o 19:20
No widzisz, już ci odpowiedzieli.... 3O euro... cóż to za PRZYJACIELA

Zarabiaj pracą własnych rąk.... nie psią dupą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12832
#tomii nieaktywny
26 marca 2015r. o 20:43
Piesek oddany w dobre rece.
Dziekuje za ciepłe komętarze.


Dopisane 26.03.2015r. o godz. 20:43:

tomii napisał(a): Piesek oddany w dobre rece.
Dziekuje za ciepłe komętarze.

U mnie i tak było grzecznie ale przez wasze komętarze inni ludzie wolą wywyesc psa do lasu i przywiązac do drzewa.
Możecie czuc sie winni wyrzucenia nie jednego pieska ja na szczęście mam wasze komętarze głęboko w d...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7193
#Aplus nieaktywny
27 marca 2015r. o 17:20
Trzeba być Tobą, żeby myśleć, że ktoś, kto wywozi psa do lasu, robi to, żeby uniknąć nieprzychylnych komentarzy. Gratuluję dobrego samopoczucia, mam nadzieję, że wylatujesz na zawsze. Gdyby głupota umiała latać, nie byłby Ci potrzebny samolot.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12832
#tomii nieaktywny
27 marca 2015r. o 18:09
Aplus napisał(a): Trzeba być Tobą, żeby myśleć, że ktoś, kto wywozi psa do lasu, robi to, żeby uniknąć nieprzychylnych komentarzy. Gratuluję dobrego samopoczucia, mam nadzieję, że wylatujesz na zawsze. Gdyby głupota umiała latać, nie byłby Ci potrzebny samolot.


Ciebie to akurat przywiązał bym do tego drzewa bez zadnych skrupułów.
I też mam nadzieje ze nie wróce do kraju ludzi głupich i zawistnych tak jak ty Pajacu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10596
#zwierzolub nieaktywny
27 marca 2015r. o 19:16
tomii napisał(a):
Aplus napisał(a): Trzeba być Tobą, żeby myśleć, że ktoś, kto wywozi psa do lasu, robi to, żeby uniknąć nieprzychylnych komentarzy. Gratuluję dobrego samopoczucia, mam nadzieję, że wylatujesz na zawsze. Gdyby głupota umiała latać, nie byłby Ci potrzebny samolot.


Ciebie to akurat przywiązał bym do tego drzewa bez zadnych skrupułów.
I też mam nadzieje ze nie wróce do kraju ludzi głupich i zawistnych tak jak ty Pajacu.


"Komętarzy... " tak piszą "mądrzy" ludzie... nie żal, że tacy opuszczają kraj.... Mam nadzieję, że żadne zwierzę, nawet mucha nie trafi nigdy do ciebie... nie zasługujesz na nie :>

Zarabiaj pracą własnych rąk.... nie psią dupą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza