Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oświadczenie
~~hehe niezalogowany
24 maja 2017r. o 8:36
Uwielbiam czytać te prymitywne komentarze. Jestem policjantem, mam dwa kierunki studiów skończone i to nie w trybie zaocznym. Pracuje jako policjant bo chciałem to robic i to lubię. Większość ludzi, pieniących sie na Policję, nie przeszło by badań i testów aby sie do niej dostać, więc teksty typu, że komuś coś w życiu nie wychodzi i idzie na policjanta to ciekawe bajeczki. No ale tak uroda internetu, że każdy może każdemu nawtykać... Dyskusja na poziomie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 maja 2017r. o 8:36
~~ napisał(a):
~~ewa napisał(a): Policjanci, to ludzie, którzy, nie mieli, dobrego zawodu, nie bardzo, radzili sobie, w życiu. WIĘC DO POLICJI !!! kilkumiesięczny kurs i jestem panem policjantem ! A jaki, jestem ważny, a co moge zrobic!! . większość, panów policjantów, to ludzie , prości, nie wykształceni, psychopatyczni. Jedynie, co imdobrze wychodzi, to bicie ludzi ( 4, 5 _ciu. na jednego) Pracował taki, w Tesco, a teraz policjant, a co ???a przy tym, mali, te mundury, ich przytłaczaja, czapki, na uszach, się zatrzymują. ALE WALECZNI, PAŁKI, PARALIZATORY, A CO !!!!


Hehe coś w tym jest ! Znam taką co pizze sprzedawała i w życiu sobie nie radziła a teraz wielki polizmajster


masz na mysli blond Kasie? pozdrawiam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Anna Zug!
REKLAMAKozłowski do Sejmiku