Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pobiegli przeciwstawiając się przemocy
~ niezalogowany
1 lipca 2015r. o 0:12
skorn napisał(a): Ja przeciw przemocy podrapałem się rano po tyłku. Kto wie, moze uratowałem komuś życie...?


lepiej by było jak byś poprosił o zdrowie bo o rozum to za późno...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lipca 2015r. o 13:35
No i bardzo dobrze że się podrapal,tyle ten bieg był wart
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lipca 2015r. o 7:59
Oczywiście żaden z Was nie jest w stanie pojąć że bieganie może być formą terapii dla osób będących ofiarami przemocy,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lipca 2015r. o 14:17
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grupa nordic wiking niezalogowany
2 lipca 2015r. o 20:19
Ta grupa jest bardzo uczulona na wszelką politykę.A tu proszę.
Marsz przeciw przemocy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lipca 2015r. o 21:59
~ napisał(a): Oczywiście żaden z Was nie jest w stanie pojąć że bieganie może być formą terapii dla osób będących ofiarami przemocy,

Nie dorabiaj tu proszę bzdurnej ideologi. czyli te wszystkie osoby na liscie to ofiary przemocy? jeśli nie to wytłu,acz proszę jak im pomogli. Czy to że pobiegli dało cos poszkodowanym? Co jeszcze uczynili żeby im pomoc? Jakie konsekwencje poniesli przesladowcy?
Wiem że zabrzmi to brutalnie i ze tak byc nie powinno, ale mój sasiad naprawdę pomógł naszej sąsiadce- tak obił jej meza po którejś z kolei awanturze, że skończyła się wszelka przemoc. Już ze 3 lata chodzi jak zegarek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lipca 2015r. o 10:50
zgadza się. łażą rózne marsze milczenia i co to daje? Terroryzm kwitnie bujnie.Bomby strzelaniny zamachy, teraz my sprowadzmy jeszcze imigrantow bo mało mamy klopotow :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!