Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dawid Sarbak
REKLAMA Krzysztof Mróz
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podsumowanie okresu diagnostycznego
~Kaja niezalogowany
31 sierpnia 2016r. o 10:38
Do Pani Ce
Niech Pani pisze za siebie. Nie wszyscy sa tacy bezduszni.
Do Pana M
Pewnie Pan zadaje sobie pytanie dlaczego ja? I poprzez te felietony probuje odnależć sens w cierpieniu. Może to komus się przyda. Zal jest tak duzy że jedna osoba musi go z kims podzielić. Dziekujemy za to że wybrał nas Pan na swoich powierników.
Przezyłam raka mojego Taty i mojego męza. Prosze pomysleć teraz o swojej rodzinie i przyjacielach. Niech Pan napisze wiersz dla córki, opowiadanie dla syna, zrobi szafkę dla zony, da swoja ulubioną rzecz przyjacielowi. To oni bedą latami ciepieć po stracie. Ludzie w sieci szybko zapełnią sobie luke. Czasem chorzy wolą udawać że nic sie nie dzieje. Jezeli tylko publikacje dają Panu oddech, to niech Pan pisze o czymkolwiek i angazuje sie we wszystko, jakby nic sie nie dzialo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2016r. o 17:48
~Bolczyk napisał(a): To jak już wszystko wiemy to TEMAT DO ZAMKNIĘCIA . Więcej dowiecie się dzwoniąc do autora :)


Masz rację.Kogo obchodz choroby.Autora po d pot temat zamknć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2016r. o 17:55
~ napisał(a):
~Bolczyk napisał(a): To jak już wszystko wiemy to TEMAT DO ZAMKNIĘCIA . Więcej dowiecie się dzwoniąc do autora :)


Masz rację.Kogo obchodz choroby.Autora po d pot temat zamknć


Ktoś w redakcji zmądrzał i zbanował trolla w temacie choroby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAKozłowski do Sejmiku