Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podziel się krwią i uratuj życie!
~Anonim niezalogowany
22 maja 2016r. o 11:13
A nie można było utrzymać stacjonarnego punktu poboru krwi? Na Zwycięstwa można było iść codziennie w normalnych warunkach zdać zamiast w tym bujającym się, zapchanym autobusie. Aby krew zdać w takich warunkach trzeba cały dzień na to sobie poświeci a ci, którzy chcą, muszą wrócić do pracy mają problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ni chu ja niezalogowany
22 maja 2016r. o 18:51
Oddałem 20 litrów, które regularnie zdawałem na ul. Zwycięstwa.
Zamknięto punkt, przestałem oddawać krew. Krew zdawałem kiedy chciałem w godnych warunkach.
Zdecydowałem się przestać zdawać krew wtedy, kiedy ktoś chce ją wziąć w bujajacym autobusie, po odsstaniu kolejki i łaskawym przyjęciu. To ja oddaję za darmo coś bezcennego, więc powinno to być w godziwych warunkach.
Na zakończenie pozdrawiam nauczyciela, dla którego finansową kulą u nogi okazał się punkt przyjęcia dla HDK. Zapewne zamknie kiedyś powieki z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
22 maja 2016r. o 20:22
"Marcin mówi, że wielu młodych sprzedaje osocze, żeby mieć na imprezy, papierosy, lepsze ciuchy. Nie tylko uczniowie. Także studenci. - Nigdzie nie ma pracy, to co robić? - pyta. "

niemcy zaostrzają kontrole zdawania, bo wielu oddaje co tydzień.

http://www.regiopraca.pl/portal/rynek-pracy/wiadomosci/polacy-oddaja-osocze-krwi-za-15-30-euro-handel-swoim-zdrowiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2016r. o 13:46
będzie punkt krwiodawstwa,będę zdawałł!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2016r. o 15:03
do krwi ostatniej czyli zastanów sie nim cię ukłują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RH-PLUS niezalogowany
23 maja 2016r. o 19:22
Można zdawać osocze w Gerlitz.Koledzy pojechali płacą 30euro. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza