Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAKozłowski do Sejmiku
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policjant na urlopie zatrzymał poszukiwanego
~ratownik niezalogowany
7 lutego 2016r. o 13:36
~ napisał(a): Do zażenowany policjant wam to tylko w głowie łapówki woda i kur...ki. ...
Zajmij się czymś pozytywnym i nie pitol konusie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiochapl niezalogowany
7 lutego 2016r. o 13:41
~ napisał(a): Do zażenowany policjant wam to tylko w głowie łapówki woda i kur...ki. Ja wiem ze policjan złodziej i ku...a na jednym wozie jadą ale bez przesady jeśli psia pensja ci nie odpowiada zawsze mozesz robic za pełna michę psiego zarla!!!!



ale ty koleś pierd...ty jesteś w to coś co masz pod kopułą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2016r. o 15:11
~ napisał(a): Do zażenowany policjant wam to tylko w głowie łapówki woda i kur...ki. Ja wiem ze policjan złodziej i ku...a na jednym wozie jadą ale bez przesady jeśli psia pensja ci nie odpowiada zawsze mozesz robic za pełna michę psiego zarla!!!!


Nie lubisz policji? Widocznie sam jesteś złodziejem lub szczylem co wariuje golfem i musi płacić mandaty za ...ne zachowanie na drodze... trochę szacunku dla innych ciulu.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
7 lutego 2016r. o 17:27
~ napisał(a):
~ napisał(a): Do zażenowany policjant wam to tylko w głowie łapówki woda i kur...ki. Ja wiem ze policjan złodziej i ku...a na jednym wozie jadą ale bez przesady jeśli psia pensja ci nie odpowiada zawsze mozesz robic za pełna michę psiego zarla!!!!


Nie lubisz policji? Widocznie sam jesteś złodziejem lub szczylem co wariuje golfem i musi płacić mandaty za ...ne zachowanie na drodze... trochę szacunku dla innych ciulu.


Uwierz mi, nie trzeba być złodziejem, żeby nie lubić policji.
Oczywiście wiem z mojego doświadczenia, że i w policji są normalni ludzi, ale mam też totalnie złe doświadczenia z policjantami.
Wolę ich omijać dużym łukiem i niestety nie chcę mieć żadnego policjanta za kolegę.

Pozdrawiam stróży "prawa".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piotrek niezalogowany
7 lutego 2016r. o 22:32
~Koral napisał(a): (...) mam też totalnie złe doświadczenia z policjantami.
Wolę ich omijać dużym łukiem i niestety nie chcę mieć żadnego policjanta za kolegę (...)
Hehe, dobre... za kolegę to jak się domyślam żaden z ciebie mieć nie chce, ty o koledze "glinie" możesz pomarzyć :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
8 lutego 2016r. o 5:25
~piotrek napisał(a):
~Koral napisał(a): (...) mam też totalnie złe doświadczenia z policjantami.
Wolę ich omijać dużym łukiem i niestety nie chcę mieć żadnego policjanta za kolegę (...)
Hehe, dobre... za kolegę to jak się domyślam żaden z ciebie mieć nie chce, ty o koledze "glinie" możesz pomarzyć :D


Cieszy mnie to bardzo. :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Maciej Małkowski
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!