Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Kamil Barczyk!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ponad 90 mandatów za prędkość
~gucio niezalogowany
26 sierpnia 2014r. o 19:07
a tak a propo, ciekawe czy ci policjanci też są tacy super ja jadą służbowym autem czy jeden drugiemu dałby mandat za to jak oni jeżdźą bo także widze jak oni łamią przepisy
ja też nie jestem aniołkiem na drodze i czasem dostaje mandat a nie słyszałem żeby jakiś policjant dostał kwitek do zapłaty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja sam niezalogowany
26 sierpnia 2014r. o 19:26
~D napisał(a): Za mały dochód. Oni wolą stać w szczerym polu na Kościuszki bo tam tylko nienormalni jada 50/h. A najlepiej to by postawili ograniczenie do 30/h na prostej z Tomaszowa do Kruszyna i tam stanęli z radarem. Bo liczy sie tylko kasa. Nasze bezpieczeństwo to oni maja głęboko. W łaziskach zrobili 1,5 km ograniczenie do 20/h. Rowerem trzeba uważać aby nie przekroczyć prędkości. W bocznych uliczkach możez jechać 50/h ale główną ulicą 20. To jakaś paranoja. Ci co jeździli tam 100/h dalej jeżdżą 100/h. Ale jaką kasę można tam wytrzepać.
nienormalny to ty jesteś. Na Kościuszki masz pełno skrzyżowań i wyjazdów. Myślenie nie boli. Oddaj prawko zanim komuś krzywdę zrobisz

Zmoderowano 26.08.2014 godz.21:50 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jan niezalogowany
27 sierpnia 2014r. o 8:35
Pieszym o zmroku wprowadzili obowiazek noszenia odblasków. Za brak mandat 500 zł. I kolejna furtka do łupienia obywatela. Oczywiście najłatwiej jest łupić najbiedniejszych, bo elity mandatów nie płacą. Państwo złodziei i bandziorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2014r. o 9:02
Niech państwo pilnuje własnych interesów a nie organizuje życia obywatelom przez wymuszenia i sankcje. Państwo ma służyć obywatelom. Niech rozdaje odblaski, poucza, organizuje wizyty w szkołach. Nie podoba mi się wizja państwa bezustannie terroryzującego obywatela nawet w słusznej sprawie. To wieczne grożenie karami mnie zniesmacza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
REKLAMA Kamil Barczyk!