Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Anna Zug!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poseł Winnicki w Nowogrodźcu
~~ niezalogowany
6 marca 2017r. o 5:58
Gdyby Winnicki był takim d-e-b-i-l-e-m jak ty, to tematy byłyby poruszone.
A skoro ma coś do powiedzenia i nie jest d-e-b-l-e-m takim jak ty, to nie były.
Czy zaspokojona ciekawość?
Jak jesteś taki bohater, to trzeba było przyjść i poruszyć te tematy.
A może byłeś i zesr... się ze strachu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 marca 2017r. o 9:30
~~ccc napisał(a): Był podniesiony temat zasług MO i ORMO i innych utrwalaczy dla RP

To powiedz czym się różni obecny Policjant od byłego Milicjanta ,jeden stał na straży prawa i drugi.Ja żyłem w tamtych czasach i nigdy nie miałem problemu z Milicją,wręcz przeciwnie wracając z zabawy w Pryniaworze czy Centralnej o 3 rano nie bałem się szumowin takie jak krążą teraz po mieście.Suka stała w Rynku całą noc i był porządek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Anna Zug!