Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukuje pracy dorywczej lub stałej na zmiane poranną.

14475
#Nowy2016 nieaktywny
25 lipca 2016r. o 20:19
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 lipca 2016r. o 22:59
[img=1469480324_c4v5k5o.jpg]



Dopisane 25.07.2016r. o godz. 22:59:

już nieaktualne, sorewicz!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15104
#bogus_x5 nieaktywny
26 lipca 2016r. o 10:06
Widać skornowi wesoło.. :)To dobrze ale nie musisz drogi skornie zaśmiecać komuś ogłoszenia. Powiem ci ze udało ci się mnie rozbawić, ale to że wybrałeś sobie takie miejsce to już mnie nie śmieszy. Ty nigdy nie szukałeś pracy przez dodanie ogłoszenia?
Zobacz jak to teraz wygląda? :D No beka jest ładna z tych pokemonów i tobie widać drogi skornie też się pokemony udzielają i nie możesz się od nich oderwać.
Co ja ci mogę więcej napisać? chciałeś dobrze, jest śmiesznie dla ciebie, dla mnie też.
Ale pomyśl jakbyś odebrał to gdy to było twoje ogłoszenie. Ktoś by sobie tez zrobił żart i wrzucił wstawkę o pokemonach, jakbyś się czuł wtedy?
Nie wiesz ? to ja ci podpowiem jakbyś się czuł:



[img=1469520383_pfbqcnw.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 lipca 2016r. o 17:21
Ładny eleborat.

Niech założyciel tematu napisze, jak bardzo zraniony sie poczuł. Przynajmniej temat cały czas na pierwszej stronie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza