Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pożar w Weber-Hydraulika
~klucz-nick niezalogowany
6 lipca 2015r. o 9:29
~Endriu napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
~ napisał(a): Ty Klucz-nick weź i pocałuj go w D.U P.Ę,prostaku.
przynajmniej mam odwage podpisywać moje posty,a na pieszczotę to trzeba sobie zasłużyć.takim prostakiem jakim ty jesteś to nigdy ci nie dorównam.

Jeśli jesteś taki silny w rękach jak w gębie to umówmy się w rynku .
z facetami się nie umawiam bo jestem hetero,no chyba że przypadkiem na piwo ,a to ani nie przypadek ani piwo,spadaj.ktoś kto tu często zagląda na forum wie jak mnie znależć postaraj się i ty.a teraz spadaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2015r. o 21:10
~klucz-nick napisał(a):
~Endriu napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
~ napisał(a): Ty Klucz-nick weź i pocałuj go w D.U P.Ę,prostaku.
przynajmniej mam odwage podpisywać moje posty,a na pieszczotę to trzeba sobie zasłużyć.takim prostakiem jakim ty jesteś to nigdy ci nie dorównam.

Jeśli jesteś taki silny w rękach jak w gębie to umówmy się w rynku .
z facetami się nie umawiam bo jestem hetero,no chyba że przypadkiem na piwo ,a to ani nie przypadek ani piwo,spadaj.ktoś kto tu często zagląda na forum wie jak mnie znależć postaraj się i ty.a teraz spadaj.

Ty jestes hetero a dal bym sobie lape uciac ze jestes gej i w dodatku taki co nie zna podstaw pisowni a wiec zachecam do skonczenia podstawowki wieczorowo g...niu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~herr danuta niezalogowany
7 lipca 2015r. o 11:13
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
~Endriu napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
~ napisał(a): Ty Klucz-nick weź i pocałuj go w D.U P.Ę,prostaku.
przynajmniej mam odwage podpisywać moje posty,a na pieszczotę to trzeba sobie zasłużyć.takim prostakiem jakim ty jesteś to nigdy ci nie dorównam.

Jeśli jesteś taki silny w rękach jak w gębie to umówmy się w rynku .
z facetami się nie umawiam bo jestem hetero,no chyba że przypadkiem na piwo ,a to ani nie przypadek ani piwo,spadaj.ktoś kto tu często zagląda na forum wie jak mnie znależć postaraj się i ty.a teraz spadaj.

Ty jestes hetero a dal bym sobie lape uciac ze jestes gej i w dodatku taki co nie zna podstaw pisowni a wiec zachecam do skonczenia podstawowki wieczorowo g...niu


Walka kogucików :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo