Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

POŻĄDAM

3306
#Anonim3306 nieaktywny
18 kwietnia 2015r. o 16:50
Nightmare napisał(a): W twoim przypadku "najlepsza baba to własna graba" :>


Dobrze wiedzieć :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13509
#Prometeusz nieaktywny
18 kwietnia 2015r. o 23:56
Dogi VEKTORZE niewiem kim jesteś ani ile masz lat ale mi wydaje sie ze masz około 20 lat i najzwyczajniej gówno wiesz o kobietach, moim skromnym zdaniem zamieszczanie ogłoszeń raz w tygodniu i w nagółuwki piszac jakis dziwaczny temat (jesli mozna to tak nazwac, brak mi słów) to według mnie masz z tym poważny problem, chopie zamiast sie ogarnąc to zasmiecasz ten portal jakimiś smieciami jakby to miałoby jakiś sens, chyba raczej nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3306
#Anonim3306 nieaktywny
19 kwietnia 2015r. o 5:16
Prometeusz napisał(a): Dogi VEKTORZE niewiem kim jesteś ani ile masz lat ale mi wydaje sie ze masz około 20 lat i najzwyczajniej gówno wiesz o kobietach, moim skromnym zdaniem zamieszczanie ogłoszeń raz w tygodniu i w nagółuwki piszac jakis dziwaczny temat (jesli mozna to tak nazwac, brak mi słów) to według mnie masz z tym poważny problem, chopie zamiast sie ogarnąc to zasmiecasz ten portal jakimiś smieciami jakby to miałoby jakiś sens, chyba raczej nie


Dobra krytyka nigdy nie jest zła :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielona Mina niezalogowany
9 stycznia 2022r. o 16:14
lia napisał(a):
Ktoś napisał: ojama napisał(a): Popaprańcu ,uwarzasz się sie za jakiegos super!!!!??? pożal się macho, jesteś poprostu,zwyklym lujem!!! Pismakiem,który powinien sie wziac do roboty morze nauki? Vektorku :P :P :P :P

Ty na pewno powinieneś się zabrać do nauki. UwaRZasz, że pisze się moRZe?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.